Mythos 2gether innowacyjna nowość Franke zdobywa nagrodę w konkursie „Design dla Konesera”

Mythos 2gether zdobył nagrodę w kategorii „Kuchnia, duże AGD”. Nagrodzona nowość Franke jest urządzeniem typu dwa w jednym. Składa się z płyty indukcyjnej połączonej z wbudowanym okapem.

„Design dla Konesera”

To wielofunkcyjne urządzenie odpowiada potrzebom współczesnych użytkowników poszukujących innowacji usprawniających przygotowywanie posiłków. Z kolei jego oszczędne wzornictwo pasuje do każdej kuchni. Jury konkursu „Design dla Konesera” doceniło Mythos 2gether za innowacyjność oraz uniwersalne wzornictwo. Model został nagrodzony w takcie 6 edycji konkursu, który zbudował już swoją renomę i jest cenionym wydarzeniem w branży urządzania wnętrz.

Na zdjęciu Monika Dembowska, Marketing Manager marki Franke

Mythos 2gether

Mythos 2gether jest urządzeniem idealnie sprawdzającym się w wyspach kuchennych. Zintegrowany z płytą okap usuwa zapachy i cząstki tłuszczu bezpośrednio znad naczyń, zatem opary nie unoszą się i nie zanieczyszczają pomieszczeń. Wlot zlicowany jest z powierzchnią płyty, co umożliwia przesuwanie naczyń bez konieczności ich podnoszenia. Bezramkowa płyta indukcyjna z czarnym szkłem może być nakładana na blat lub nakładana na równo z blatem. Model oferuje automatyczne funkcje gotowania z optymalnymi ustawieniami mocy, np.: rozmrażanie (42°C), nagrzewanie (70°C) i gotowanie (94°C).

Płyta oraz okap są obsługiwane za pomocą panelu dotykowego na szkle, a wszystkie elementy elektroniczne są wodoszczelne. Co więcej okap posiada najwyższą klasę energetyczną A+++, która rzadko spotykana jest w tego typu urządzeniach. Mythos 2gether pozwala oszczędzić miejsce w kuchni. Zyskujemy dla przechowywania cenną przestrzeń nad płytą grzewczą.

Doskonałe cechy produktu

Nowość od Franke jest poszerzeniem serii Mythos to zaawansowany i ekskluzywny model typu 2 w 1.  Łączy w sobie płytę indukcyjną i okap kuchenny, oferując najwyższą klasę efektywności elektrycznej A+++. Płyta oraz okap są obsługiwane za pomocą panelu dotykowego na szybie. Kratka okapu wykonana jest z odpornego na zarysowania i uderzenia żeliwa.

Kratka okapu jest zlicowana z powierzchnią płyty – rzadko spotykane rozwiązanie.  Węglowy filtr jest wielokrotnego użytku – można wypalać go w piekarniku w temperaturze 200 stopni C. Pola grzewcze można łączyć, dostosowując do wielkości naczyń.  Model oferuje automatyczne funkcje gotowania z optymalnymi ustawieniami mocy.

 

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.franke.pl/ks

 

Od ponad 100 lat marka FRANKE jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji komplementarnego sprzętu kuchennego, systemów sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. FRANKE jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę̨. FRANKE, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 9 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 39 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.