Największe wydarzenie Home Decor w kraju – ZAPRASZAMY

Wielkimi krokami zbliżają się najważniejsze Targi Home Decor w kraju. Na pokaz nowości i inspiracji wyposażenia wnętrz zapraszają Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 14-17 marca 2017 roku. Wydarzenie jest idealną okazją dla handlowców i projektantów do zapoznania się z nowymi produktami i nadchodzącymi trendami w branży. 

Przypomnijmy, że tegoroczna ekspozycja jest znacząco większa od poprzedniej, Nowe kolekcje zaprezentuje 160 firm z różnych części świata. Całość zajmie prawie 5.000 mkw powierzchni. Wystawcy zaprezentują nowe kolekcje w ramach czterech bloków tematycznych: dekoracji, tekstyliów, Oświetlenia i artykułów do kuchni i łazienki.

 

PRESTIGE ZONE

Już po raz drugi na targach Home Decor obecna będzie Strefa Marek Premium Prestige Zone, czyli produkty przeznaczone dla wymagającego grona klientów. Pierwsze skrzypce gra materiał, wzornictwo i jakość wykonania. Zobaczymy obiekty ceramiczne, oświetlenie, tekstylia oraz meble. Zainteresowania produktami o bardzo wysokiej jakości i unikalnym designie wynika z szczegółowych badań rynku. Przygotujcie się, że akurat ta strefa będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem.

BLOGGERS ZONE

Strefa blogerek, które wykorzystują meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design, Home Decor i Meble Polska, do stworzenia ciekawej przestrzeni mieszkalnej, pełnej inspiracji i pomysłów. Tworzenie aranżacji odbędzie się pierwszego dnia targów. Wystawę będzie można oglądać przez cały ich okres.

SZKOLENIA DLA PROFESJONALISTÓW

W tej części nie może Was zabraknąć. Ciekawe szkolenia skierowane do przedstawicieli sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. W ich trakcie dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, odpowie na pytanie, jak stworzyć skuteczny PR sklepu dekoracyjnego.

DOBOROWE TOWARZYSTWO

Targom HOME DECOR towarzyszyć będą targi Meble Polska – największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo – Wschodniej – oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena DESIGN, podczas której odbywają się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania. Tym razem gośćmi specjalnymi areny DESIGN będą Nipa Doshi i Jonathan Levien – założyciele hindusko – szkockiego studia Doshi Levien. Łącznie na targach będzie można zapoznać się z ofertą blisko 500 firm i marek. Targi HOME DECOR, arena DESIGN i MEBLE POLSKA odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i są skierowane do przedsiębiorców z branży oraz projektantów.

Foto: mareenfischinger.com

Targi HOME DECOR, arena DESIGN i MEBLE POLSKA odbywają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i są skierowane do przedsiębiorców z branży oraz projektantów. Bezpłatny bilet wstępu na wszystkie trzy wydarzenia można pobrać ze strony organizatora: www.homedecor.pl (konieczna rejestracja w serwisie www.mtp24.pl)

Decodom jest patronem medialnym Prestiżowych Targów HOME DECOR, na które serdecznie zapraszamy.

Odwieź nas też na: