Naklejki na lodówkę – dekorujemy kuchnię.

Naklejki mogą nie tylko zamaskować zadrapania lakieru czy ślady użytkowania, ale również fantastycznie ozdobić kuchnię.

Naklejki na lodówkę to elegancja i oszczędność. Czasami przy zmianie wystroju wnętrza naszej kuchni stajemy przed dylematem co zrobić z całkowicie nie pasującą lodówką, które zazwyczaj są dostępne w kolorze białym lub szarym?

Oczywiście możemy poszukać lodówki w kolorze, który pasuje nam do wnętrza, ale wiąże się to z nie małymi kosztami, najprostszym i zarazem najtańszym rozwiązaniem będzie oklejenie jej folią.

Możemy dokonać całkowitej zmiany koloru, popuszczając wodze fantazji zaprojektować coś niezwykłego, możemy również wyciąć z folii tylko elementy jedno lub wielokolorowe.

Zobaczcie kilka ciekawych inspiracji na oklejenie lodówki.

Tutaj żółta lodówka z naklejką wycinaną na ploterze – to najtańsza opcja a projekt możemy zamówić przez Internet i samemu wykleić.

Możemy przygotować ciekawy napis lub motto i również wyciąć naklejkę.

Delikatny wzór wycięty z białej folii.

Tu już przykład wyklejenia całej powierzchni drzwi od lodówki folią drukowaną na podłożu vinylowym.

Naklejki tak przygotowane i wydrukowane są bardzo trwałe i śmiało możemy je zmywać wilgotną szmatką bez obawy o utratę wzoru czy koloru.

I na koniec nasza lodówka faworytka w klimacie ArtDeco 🙂

Jeżeli jesteście zainteresowani oklejeniem swojej lodówki, to jest kilka form zajmujących się właśnie tego typu pracami. Tutaj możecie uzyskać informacje o cenie naklejek na lodówkę: link