Naprawa sprzętu AGD – sprawdź, zanim wymienisz uszkodzone urządzenie

Żyjemy w czasach galopującej inflacji, która podkręca tempo wzrostu cen. Dotyczy to niemal każdej dziedziny naszego życia, od zakupów spożywczych, poprzez koszty utrzymania energii, aż po ceny sprzętów RTV i AGD. I właśnie na tym ostatnim się skupimy. To, że współcześnie produkowane sprzęty domowe nie są już tak wysokiej jakości, jak 15 lub 20 lat temu, wie każdy z nas. Nie oznacza to jednak, że przy okazji pierwszej usterki, trzeba myśleć o ich definitywnej wymianie na nowe. Z pomocą może nam przyjść serwis AGD, który przeprowadzi możliwe naprawy sprzętu.

Naprawa AGD od kuchni — sprawdź co naprawiamy

Jesteśmy firmą, która działa na rynku nieprzerwanie od kilkunastu lat. Nasza specjalność to naprawa lodówek, serwis pralek i pozostałych sprzętów AGD. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu i dostępie do części zamiennych, również do sprzętów, które już nie są produkowane, jesteśmy w stanie zdiagnozować i usunąć niemal każdą usterkę. Aby jeszcze lepiej przedstawić Państwu naszą ofertę, poniżej szczegółowo opisujemy swoje usługi.

Naprawa pralek

Jedna z częściej występujących awarii w pralkach to brak funkcji podgrzewania wody, niewypompowywanie wody do końca, niereagowanie na działanie przycisków lub programatora, a także piszczące łożyska i przeciekający bęben. Dla większości modeli pralek nasz serwis AGD jest w stanie usunąć awarię na miejscu, bez konieczności zabierania urządzenia na warsztat. To dobra wiadomość dla klientów, która oznacza uzyskanie niższej ceny naprawy i brak kłopotu związanego z transportowaniem urządzenia.

Naprawa piekarników

Piekarniki zwyczajowo ulegają dwóm popularnym usterkom — problem z równomiernym nagrzewaniem się i brak termoobiegu. Za pierwszy problem odpowiada przepalona grzałka, którą należy wymienić, a za drugi uszkodzony wiatrak / wentylator termoobiegu. W obu przypadkach naprawa AGD polega na wymianie uszkodzonych elementów na nowe.

Naprawa zmywarek

Zmywarki nie domagają zwykle z powodu mocno zanieczyszczonych filtrów oraz dysz rozpryskujących wodę. Pozostałe sytuacje, w których konieczna staje się naprawa sprzętu AGD to uszkodzenie pompki, grzałki lub niedrożne węże spustowe i zasilające. Jeśli podejrzewasz taki problem ze swoją zmywarką, koniecznie wezwij naszą firmę.

Naprawa kuchenek

Czy wiesz, że naprawa sprzętu AGD obejmuje również kuchenki gazowe i elektryczne? Jeśli twoja kuchnia gazowa, płyta indukcyjna lub ceramiczna przestała działać, przyczyną mogą być problemy z jej zasilaniem, uszkodzenia mechaniczne lub inne. W przypadku takich urządzeń naprawą sprzętu AGD powinien zająć się profesjonalny serwis, którego pracownicy mają stosowane kwalifikacje oraz uprawnienia. Jeśli takich osób poszukujesz, koniecznie się z nami skontaktuj. Posiadam uprawnienia elektryczne, które pozwalają nam także na podłączanie sprzętów bez utraty gwarancji producenta.

Serwis lodówek

Oferujemy usługi polegające nie tylko na naprawie pralek, ale również naprawiamy sprzęt każdego innego rodzaju, w tym lodówki wszystkich producentów. Marka, rok produkcji, technologia jest dla nas nieistotne. Wystarczy, że podczas kontaktu z nami, opiszesz rodzaj usterki, a także podasz model swojego sprzętu. Potwierdzimy możliwy termin zjawienia się na miejscu i usunięcia awarii.

Pamiętaj także że naprawiamy piekarniki elektryczne i gazowe, w tym również urządzenia przemysłowe i gastronomiczne. Serwis Warszawa jest do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu, a także pod naszym adresem mailowym, który znajdziesz na ww. stronie.