Nowoczesny i ponadczasowy „total look”

Do uzyskania eleganckiej aranżacji czasami wystarczy minimum środków. Najważniejszy jest umiejętny dobór materiałów i precyzja wykonania.

 

Spokojna elegancja zdefiniowana przez odcienie szarości i ocieplona drewnem.

Monochromatyczne wnętrza stają się coraz bardziej popularne, dzięki działającej kojąco atmosferze. Często wybór pada na paletę beży. Ale szarości mają również rzeszę zwolenników, czego przykładem jest prezentowany warszawski apartament.

 

W obszernym salonie znalazło się miejsce na reprezentacyjną kuchnię. Dostarczona przez markę ZAJC zabudowa bazuje na modelu Z1. Podświetlana witryna jest efektownym tłem dla wyspy wykończonej materiałem Dekton, do którego dobrany został odcień matowego lakieru na frontach.

ZAJC, kuchnia na bazie modelu Z1
ZAJC, kuchnia na bazie modelu Z1
ZAJC, wykonane na wymiar panele ścienne, element z lamelami oraz szafka
ZAJC, salon z kuchnią reprezentacyjną, za suwanymi drzwiami ukryta „kuchnia brudna”
ZAJC, salon z kuchnią reprezentacyjną, za suwanymi drzwiami ukryta „kuchnia brudna”

Ten sam lakier pojawia się również na panelach ściennych. Ich jednolitą powierzchnię przełamuje fragment pokryty modnymi lamelami z litego dębu w kolorze naturalnym. Zawieszono na nim telewizor oraz szafkę, pokrytą również szarym matowym lakierem. Podobnie wykończone zostały przesuwne drzwi, za którymi znalazła się w pełni funkcjonalna „kuchnia brudna”, przystosowana do intensywnego gotowania. Wszystkie te elementy zostały indywidualne zaprojektowane oraz wyprodukowane na wymiar przez ZAJC

Więcej na: www.zajc.pl