Ogród i taras w kojącym cieniu

Wśród propozycji Gandia Blasco znajdziemy rozwiązania służące wypoczynkowi w ogrodzie i na tarasie. Dzięki nim letnie dni spędzimy w kojącym cieniu.

Zana od średniowiecza w architekturze ogrodowej pergola w wydaniu Gandia Blasco jest modernistycznym pawilonem wykonanym z aluminium. Modułowa konstrukcja umożliwia zorganizowanie w niej strefy wypoczynku i ogrodowej jadalni. To przestrzeń do spędzania wspólnych niezapomnianych chwil, niezależnie od pory dnia.

Osłonę przed słońcem daje rozwijany dach, a nastój wieczorem wprowadzą lampiony lub kominki ogrodowe. Natomiast propozycją do mniejszych ogrodów jest model Daybed. To prawdziwa oaza spokoju, w której możemy się opalać w pełnym słońcu lub ukryć przed jego promieniami za pomocą zasłon lub rolet.

Ten dwuosobowy model ma regulowany zagłówek. Podobnie pomyślana jest również sofa Tres Al Fresco. Zgrabny trzyosobowy model wyposażony w rolety jest współczesną formą tradycyjnego kosza plażowego.

Także huśtawka ogrodowa Nao-Nao wyposażona jest w osłonę przed słońcem. Model zaprojektowany jest w prostym stylu, który neutralnie wpisuje się w przestrzeń każdego ogrodu lub tarasu. Na szerokim siedzisku zmieszczą się nawet trzy osoby lub można się na nim wyciągnąć i zanurzyć w lekturę książki lub magazynu samodzielnie.

Wszystkie meble ogrodowego Gandia Blasco wykonane są z materiałów odpornych na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

Markę oferuje www.mood-design.pl