Ogródek warzywny od nasionka po dorodne plony – top 6 produktów od JULA do stworzenia domowego warzywniaka

Wiosna zagląda do okien naszych domów, a prace wiosenne w wielu ogrodach rozpoczeły się na dobre. Termin wysiewu najpopularniejszych warzyw w Polsce coraz bliżej. Lada moment skończą się mroźne noce. Czas pomyśleć o domowym warzywniaku.

 

Smak samodzielnie uprawionych warzyw jest warty poświęcenia odrobiny czasu i wysiłku by zaplanować ogródek warzywny marzeń. Jak zacząć przygodę z ogrodnictwem? Od czego zacząć? Przygotowaliśmy materiał z wybranymi produktami, które pomogą Wam stworzyć ogródek warzywny od nasionka po dorodne plony.

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy jaką ofertę przygotowała JULA. W związku z akcją #zostańwdomu JULA zachęca do zakupów online, gdzie teraz jeszcze łatwiej skorzystasz z bezpiecznych zakupów, dzięki darmowej dostawie do domu! Złoż zamówienie o wartości min. 100 zł brutto i opłać je wygodnie kartą płatniczą, przelewem DotPay lub za pomocą konta PayPal i oczekuj na kuriera.

Oferta dotyczy zamówień złożonych od godz. 08:00 dnia 24.03.2020 do godz. 23:59 dnia 31.03.2020. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Szczególnie warto zapoznać się z najnowszą gazetką promocyjną i zawartymi w niej atrakcyjnymi propozycjami .

Sprawdź najnowszą gazetkę promocyjną!
Sprawdź!

Wybrane propozycje oferty JULA

– Mini szklarnia

Szklarnia w wersji mini! Miniszklarnia marki Axley do podkiełkowywania i pędzenia wszelkiego rodzaju roślin, od kwiatów i przypraw po warzywa. Szklarnia jest wyposażona w duży wkład na doniczki składający się z 24 komórek. Każda komórka ma głębokość 50 mm i szerokość/długość 48 mm. Spód i wkład na doniczki wykonano z polistyrenu, a pokrywę z PVC.

Cena: 9,99 zł


– Szklarnia

Szklarnia w formacie mini!

Nie pozwól, by brak ogrodu lub szklarni poskromił Twoją rękę do roślin! Dzięki tej praktycznej skrzynce do uprawy rośli marki Prosperplast nie musisz wybierać między szklarnią a donicą. Produkt ten da Ci nowe możliwości, jeśli chodzi o uprawę, wysiew nasion i przygotowanie sadzonek kwiatów, ziół i warzyw.

Cena:  89 zł


– Regał cieplarniany

Praktyczne rozwiązanie, jeśli nie masz zbyt wiele miejsca lub szybko chcesz przesadzić rośliny. Łatwy do zmontowania i rozłożenia. Szkielet z rur stalowych lakierowanych proszkowo i przezroczyste pokrycie z PVC z zamkami błyskawicznymi.

Cena: 54,99 zł

 


– Inspekt do sadzenia i uprawy roślin- 120×80 cm

Inspekt to doskonałe miejsce na uprawę roślin. Łatwo go przenieść, świetnie wygląda w ogrodzie, może być ustawiony na innych inspektach i bez problemu dostosowany do potrzeb. Inspekt marki Axley wykonany z surowego drewna, wyposażony w metalowe zawiasy.

Cena: 39,99 zł


– Pokrywa na inspekt

Pokrywa do założenia na inspekt w celu ochrony uprawianych roślin. Pokrywa ma stelaż z drewna i okno z trwałego tworzywa PC.

Cena: 59,99 zł


– Szklarnia do inspektu

Przekształć inspekt w szklarnię! Szklarnia marki Axley to naprawdę praktyczny pomysł, jest bowiem przeznaczona do montażu bezpośrednio na inspektach 120 x 80 cm, co w rzeczywistości oznacza, że możesz przekształcić inspekt w prawdziwą szklarnię. Osłona jest wyposażona w drzwi i dwa otwory wentylacyjne w dachu. Szklarnia ma stelaż ze stali lakierowanej proszkowo, łączniki z polipropylenu i osłonę z polietylenu.

Cena: 99 zł


– Szukasz więcej inspiracji?

Sprawdź najnowszą gazetkę promocyjną!
Sprawdź!

Źródło: JULA