OUTLIV. – Ekspert Mebli Ogrodowych. Nowa marka na polskim rynku!

Dziś, 18 marca 2019 roku, oficjalnie na polskim rynku pojawiła się marka OUTLIV. – producent ekskluzywnych mebli ogrodowych. Sama nazwa „OUTLIV.” – Love Living Outdoor – w dosłownym tłumaczeniu nie oznacza nic innego jak „kochamy żyć na zewnątrz”.

Meble ogrodowe marki OUTLIV. pozwalają każdemu, w zależności od potrzeb, gustu oraz dostępnej przestrzeni, zaaranżować w ogrodzie i na tarasie miejsca wygodne, funkcjonalne i piękne.

OUTLIV. – Niemiecka jakość w najlepszej cenie

OUTLIV. to młoda niemiecka marka o szerokiej gamie mebli ogrodowych i współczesnym oraz klasycznym wzornictwie. Jej twórcy, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, udało się uzyskać meble, które wyróżnia bardzo ważna, dla wielu klientów zasadnicza cecha. Charakteryzuje je wysoka jakość i dobry stosunek ceny do trwałości. Meble są stale unowocześniane i dostosowywane do potrzeb wymagającego klienta. Producent marki OUTLIV. widzi trendy jako pierwszy. Jednak, oferuje także ponadczasowe klasyki do adaptacji zewnętrznej przestrzeni domu – strefy relaksu i wygody w ogrodzie.

Pierwszy sklep OUTLIV. w Polsce

Ta niemiecka marka stanie się Ekspertem Mebli Ogrodowych Polaków! Sezon wiosenny rozpoczynamy otwarciem pierwszego w Polsce sklepu OUTLIV. w Wysogotowie pod Poznaniem. Dla poszukujących okazji dostępna jest stała ekspozycja OUTLET. Tam można „upolować” prawdziwe, ekskluzywne hity w bardzo atrakcyjnej cenie!!! W sprzedaży, poza marką OUTLIV. dostępne są jeszcze inne znane Marki np. Lafuma, Kettler, Stern, Zebra, MWH, Hartman, Sieger, Glatz i wiele innych.

ADRES: Wysogotowo, ulica Skórzewska 37!

Sklep internetowy: www.outliv.pl

Facebook: https://www.facebook.com/Outlivpl-309430179770037/

e-mail: info@outliv.pl

Telefon: 61 648 89 15