Pięć komfortowych łóżek do Twojej sypialni

Istnieje przekonanie, że wygodne łóżko to gwarancja dobrego samopoczucia, a nawet… szczęśliwego życia. Wszystko to za sprawą snu – niezwykle ważnej, choć też często niedocenianej przez wielu ludzi, czynności. Według badań naukowców, optymalny czas snu u osoby dorosłej to 8 godzin.

O co w takim razie zadbać, by móc maksymalnie wykorzystać cały ten czas? O komfortowe łóżko! Poznaj pięć propozycji od Miloo Home i ciesz się znakomitym samopoczuciem na co dzień!

East Hampton – połączenie marynistycznego stylu z wysublimowaną elegancją

Stylowe i zapierające dech w piersiach łóżko East Hampton, to znakomita propozycja dla osób, które poza komfortem cenią sobie również estetykę, a przede wszystkim – dbałość o szczegóły. East Hampton to starannie wykończony model wykonany z drewna akacji i mango, który wpasuje się idealnie w klimat wnętrz urządzonych w stylu marynistycznym oraz nowojorskim. Dodatkowym atutem tego łóżka są dwie boczne szuflady w podstawie, które wpływają na jego funkcjonalność.

Long Island – skrzyżowanie klimatu nowojorskiego z nadmorskim akcentem

Podobnie jak w przypadku East Hampton, łóżko Long Island to znakomita propozycja do wnętrz urządzonych w stylu marynistycznym. Wykonany z egzotycznego drewna model, zapewni wysoki poziom komfortu, a tym samym luksus w najpełniejszej formie. Cały urok tego łóżka tkwi w jego ramie o klasycznym, prostokątnym kształcie z zagłówkiem w formie drewnianych szczebelków. Elegancji i wytworności dodaje mu przód stelaża łóżka bogaty w podłużne, starannie wykończone wgłębienia. Klasa w pełnej okazałości!

Constantine – luksus w całej okazałości

Łóżko Constantine to wynik inspiracji czasami pełnych przepychu i bogactwa. Ten luksusowy i niesamowicie elegancki projekt powstał z myślą o osobach, które lubują się w wytworności oraz klasycznych rozwiązaniach. Sekret tego modelu tkwi w bogato zdobionej ramie, która nada wnętrzu szlachetności i wysublimowanego piękna. Klasa w pełni!

Jerome – naturalne piękno zamknięte w niedoskonałości

Pokryte naturalnym lnem, z ramą o klasycznym – prostokątnym kształcie z wysokim zagłówkiem, łóżko Jerome to stylowy element z kolekcji Wabi Sabi. Luksusowa, a zarazem skromna elegancja tego projektu to wynik zderzenia dwóch stylów – rustykalnego oraz prowansalskiego. Łóżko Jerome to znakomita propozycja dla osób, które cenią sobie równowagę oraz klasę. Idealne do przestrzennych i jasnych wnętrz.

Margethe – prawdziwy raj na ziemi

Perspektywa stworzenia własnego raju na ziemi to bardzo kusząca propozycja, a oferuje ją… łóżko Margethe. Luksusowe piękno zamknięte w prostym rozwiązaniu i komfort na najwyższym poziomie to najlepsze określenie tego modelu. Dostępne w różnych wariantach wymiarowych zaspokoi oczekiwania każdego, kto je tylko przetestuje. Sprawdzi się znakomicie w przypadku przestrzennych i eleganckich wnętrz.

Wybór odpowiedniego łóżka to nie lada wyzwanie, bowiem to coś więcej niż tylko mebel. Jest to miejsce, które ma posłużyć przez bardzo długi czas i cieszyć swoją wygodą i komfortem. Decydując się na taki zakup, należy bezwzględnie dostosować model do wystroju całego wnętrza, by stworzyć efektowną i harmonijną całość.

Sprawdź więcej łóżek na Miloo Home.