Podążając za trendami – designerskie dodatki

Urządzanie domu nie jest łatwym zadaniem, choć rynek pod względem wyposażenia i dekoracji jest mocno nasycony. Wciąż jednak pojawiają się nowości  i mamy świadomość, że to, jak wygląda nasze domowe wnętrze świadczy o nas samych. Nie sprowadzamy zatem obiektu mieszkalnego jedynie do funkcji praktycznych i utrzymania czystości.

Coraz chętniej stawiamy na nowoczesne rozwiązania i jesteśmy w stanie sporo zapłacić za jakość, która będzie widoczna w najmniejszych detalach. Już nie jest nowością, ale wciąż mocnym akcentem kwestia wyposażania i umeblowania wnętrz wszelkiego rodzaju designerskimi dodatkami. 

Najnowsze aranżacje wnętrz to przedewszystkim designerskie dodatki w postaci nietuzinkowego oświetlenia. Poniżej przedstawiamy nowości prosto ze Skandynawi.

NEON CHMURKA

Lampka neon w kształcie chmurki w kolorze światła dziennego holenderskiej firmy A Little Lovely Company. Wspaniała dekoracja do pokoju dla dorosłych i dla dzieci! Można zakupić ją tutaj.

LAMPKA CHMURKA

Duża lampka w kształcie białej chmurki holenderskiej firmy A Little Lovely Company. Idealna do dekoracji oraz oświetlenia dziecięcego pokoju. Ten designerski dodatek jest bardzo lekki i bezpieczny dla dziecka. Świeci ciągłym ciepłym światłem LED, ale wbudowany timer dodatkowo ułatwia nam włączanie i wyłączanie. Można zakupić ją tutaj. Dostępna w dwóch rozmiarach.

NEON PIORUN

Lampka neon w kształcie pioruna w kolorze światła dziennego holenderskiej firmy A Little Lovely Company. Designerski dodatek dekoracyjny do pokoju dla dorosłych i dla dzieci! Zdecydowanie będzie królować w chłopięcych klimatach. Można zakupić ją tutaj. 

LAMPKA LIGHTBOX A5

Dekoracyjna lampka LIGHTBOX A5 swój design wzoruje na napisach kinowych z dawnych lat, jest zarówno źródłem światła, jak i najmodniejszym dodatkiem wystroju skandynawskiego wnętrza holenderskiej firmy A Little Lovely Company. Niezwykła designerski dodatek dla Twojego domu, która zachwyca dając możliwość tworzenia własnych napisów. Idealna zarówno dla dorosłych i dla dzieci. Można zakupić ją tutaj. 

LAMPKA CIASTECZKO MINI

Mała urocza lampka w kształcie ciasteczka herbatnika holenderskiej firmy A Little Lovely Company. Designerski dodatek do oświetlenia dziecięcego pokoju. Lampka świeci ciągłym ciepłym światłem LED. Można zakupić ją tutaj. 

Nawet, jeśli komuś nie podobają się designerskie dodatki, to zawsze w jego oczach właściciel zyskuje na mianie tego, który podąża trendami, nie boi się eksperymentować. Ma odwagę iść z duchem czasu i przede wszystkim ma swoje zdanie. Takie wykonania i projekty nie tylko krajowe, ale i zagraniczne cieszą się coraz większym uznaniem. Są unikalne i łączą w sobie sztukę oraz funkcjonalność.

To nie są produkty powstające taśmowo, małym kosztem, z promocji, trafiające do znanych nam salonów meblowych. Najczęściej tworzone na zamówienie, nierzadko w liczbie jednej sztuki. Mają być odzwierciedleniem pomysłu projektanta, ale jednocześnie ucieleśnieniem naszych upodobań. A gdy do tego dochodzi wysoka jakość wykonania, jego precyzja, zastosowanie najlepszych materiałów, to nawet pozornie wysoka cena nie jest w stanie odstraszyć i zniechęcić do zakupu. Designerskie dodatki to projekty, które łączą w sobie rozmaite elementy, dzięki czemu będą wpisywać się w trendy modowe wnętrz również w późniejszym czasie. Warte uwagi i godne polecenia.