Pomysły na zimowy relaks według Salonu Archidzieło

Najlepszym pomysłem na rozgrzanie się po spacerze w mroźne, zimowe popołudnie są gorąca kąpiel oraz filiżanka aromatycznej herbaty. Propozycje z Salonu Archidzieło pomogą stworzyć prawdziwy rytuał, który uprzyjemni chłodne miesiące.

Gorąca kąpiel z aromatycznymi solami z serii Apothecary marki L’Objet to doskonały sposób na rozgrzanie ciała, ale także na rozpalenie zmysłów. Od dawna wiadomo, że zapach ma terapeutyczne działanie i pozwala się łatwiej odprężyć. Dlatego w czasie kąpieli powinniśmy zapalić kilka świec zapachowych.

Migoczące światło i ulatniające się wraz z płomieniem aromaty przenoszą w błogi świat marzeń. Sprawiają to najwyższej jakości esencje kwiatowe i stare techniki produkcji świec L’Objet. Francuska marka od lat pracuje z Jo Malone, która jest jednym z najlepszych „nosów” w branży perfumiarskiej i matką sukcesu wielu zapachów między innymi Toma Forda.

Energetyzująca kąpiel to dopiero początek domowego rytuału… Po wyjściu z wanny najlepiej zawinąć się w płaszcz kąpielowy z kolekcji Ralph Lauren Home lub Kenzo. Miękka, gruba bawełna frotte otuli ciało, dając poczucie komfortu. Teraz pora na filiżankę aromatycznej herbaty. Parzenie naparu powinno być sztuką samą w sobie. Do pełnej celebracji przyda się piękna zastawa L’Objet. Marka słynie z delikatnej porcelany, ręcznie malowanej i zdobionej dwudziestoczterokaratowym złotem.

Elad Yifrach, właściciel i dyrektor kreatywny L’Objet, dokłada wszelkich starań, aby jego kolekcje zadowoliły najbardziej wyrafinowane gusta klientów. Wszystkie modele wyprodukowane są z najlepszej porcelany z Limoges. Znajdziemy wśród nich kolekcję Lapis w kolorze lapis lazuli, urzekającym głębokim odcieniem i złoconymi krawędziami. Z kolei seria Byzanteum zdobiona jest wytłaczanym wzorem inspirowanym starożytnymi mozaikami. Natomiast zastawa z kolekcji Fortuny odtwarza wzory zaprojektowane przez Mariano Fortuny legendarnego hiszpańskiego couturiera z pierwszej połowy XX wieku.

Wreszcie nadchodzi czas na wskoczenie pod kołdrę z satynowej bawełny Ralph Lauren Home. Niezwykle lubiana amerykańska marka proponuje pościele gładkie lub zdobione w kratkę lub delikatny kwiatowy deseń. W zimowe miesiące łóżko pełni szczególną rolę w każdym domu. Zaaranżowane miękkimi pledami, poduszkami staje się przytulnym miejscem ucieczki przed mroźną zawieruchą.

null

Salon Archidzieło udowadnia, że do stworzenia przytulnej atmosfery domu wystarczą odpowiednio dobrane akcesoria: piękna porcelana, przyjemne w dotyku tekstylia oraz aromatyczne świece i kosmetyki do kąpieli.

Więcej na: www.archidzielo.pl