Trzy powody do dumy dla WAJNERT MEBLE

W dniach 14-17 marca 2017 roku Poznań zamienił się w stolicę polskich mebli przy okazji międzynarodowych Targów Meble Polska 2017, które okrzyknięto największymi targami meblowymi w Europie Środkowo-Wschodniej.

Na Targach Meble Polska wśród 20 tysięcy zwiedzających liczną grupę stanowili dystrybutorzy z ponad 50 krajów, którzy w jednym miejscu mogli zapoznać się z ofertą ponad 300 polskich firm meblarskich, wśród których ze szczególnym uznaniem spotkały się nowości z kolekcji marki Wajnert.

Trzy powody do dumy

Wiodący producent mebli wypoczynkowych i systemowych WAJNERT MEBLE został uhonorowanym wystawcą na tegorocznych Targach Meble Polska. Wiesław Wajnert (Prezes zarządu firmy) miał aż trzy powody do dumy. Otrzymał tytuł Ambasadora Meblarstwa, a jego kolekcja mebli Barcelona zdobyła na targach Złoty Medal 2017. Zwieńczeniem sukcesu było otrzymanie statuetki Acanthus Aureus za najlepsze stoisko.

 

Firma WAJNERT MEBLE zaprezentowała zarówno swoje najbardziej uznane projekty, jak kolekcje mebli wypoczynkowych Kelly i Barcelona, jak i szereg nowości. Kolekcje mebli wypoczynkowych o wdzięcznych nazwach Belize, Hampton, Modo, Nesso i Salsa oraz kolekcję mebli systemowych – Metro, Back, Blik i Simi zaprezentowano w najmodniejszych kolorach – od pudrowego różu, poprzez inne pastele, jak również w butelkowej zieleni. Łącznie swoją premierę miało aż 5 tkanin obiciowych i 7 nowych kolorów skór.

Uzupełnienie oferty stanowiły, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami stoliki okolicznościowe oraz fotele Sibu oraz Wing, które spotkały się z ogromnym uznaniem zwiedzających.

– Wśród nowości marki Wajnert zaprezentowaliśmy 5 nowych kolekcji mebli wypoczynkowych oraz 4 nowe kolekcje mebli systemowych, w których zastosowaliśmy innowacyjne technologie, gwarantujące najwyższą trwałość oraz nieoceniony komfort. Planujemy, że nowa kolekcja będzie dostępna w sprzedaży już od lipca tego rokuzapowiada Aldona Czechowska, Product Manager WAJNERT MEBLE.

Produkt roku 2017

Poza nowościami podczas targów zaprezentowano kolekcję Kelly nagrodzoną tytułem Produkt Roku 2017 w konkursie Meble Plus. Serca i umysły jury targów zdobyła zaś kolekcja Barcelona, czego konsekwencją było przyznanie jej prestiżowego, Złotego Medalu 2017.

Złoty medal 2017


Jak się okazało, to był dopiero początek miłych niespodzianek, które czekały markę Wajnert i jej Zespół. Prezes Zarządu WAJNERT MEBLE otrzymał wyróżnienie Ambasador Meblarstwa przyznany decyzją Rady Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Wyróżnienie to otrzymują osoby, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju polskiej branży meblarskiej.

– Od ponad 30 lat tworzymy markę kojarzoną w Polsce i zagranicą nie tylko z wysoką jakością materiałów, z jakich powstają meble Wajnert, ale także z profesjonalizmem, dobrą energią, otwartością i odpowiedzialnością tworzących ją ludzi. Pomysły, idee, umiejętności, a także odwaga pozwoliły firmie WAJNERT MEBLE rozwinąć się w Polsce i na międzynarodowym rynku. Jesteśmy w czołówce polskich eksporterów mebli, co napawa nas dumą – powiedział Wiesław Wajnert.

 

To jednak nie koniec sukcesów marki Wajnert podczas targów Meble Polska 2017. Sofa Kelly oraz wybrany spośród nowości fotel Wing wyjątkowo przypadły do gustu blogerom, co zaowocowało wyborem produktów marki Wajnert do Bloggers Zone – strefy zaaranżowanej przez Ulę Michalak i Kasię Gal, popularne blogerki piszące o wnętrzach.

Doskonale zaaranżowane stoisko WAJNERT MEBLE otrzymało nagrodę Acanthus Aureus dla najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych.

– W projekt naszego stoiska włączyliśmy mnóstwo roślinności w postaci kwiatów w donicach, obrazów z motywem roślinnym i ukwieconych tapet. Tu wszędzie są florystyczne motywy, a do tego meble w najmodniejszych kolorach! Wszystko po to, by wiosna zawitała w pełni do naszych wnętrz! podsumowuje Aldona Czechowska.

Korzystając z oferty WAJNERT MEBLE można mieć pewność, że otrzyma się pełnowartościowy produkt stworzony z wykorzystaniem sprawdzonych technologii oraz wykonany zgodnie z aktualnie panującymi trendami. Firma dokłada wszelkich starań, aby produkowane meble łączyły w sobie wygodę, funkcjonalność oraz niepowtarzalny design. Dokonując zakupów w salonach partnerskich WAJNERT MEBLE można mieć pewność, że to doskonały i sprawdzony wybór. Po więcej inspiracji zapraszamy do www.wajnert.pl