Pracowani Lamp z Drewna – Arkadiusz Kościuch

Przygoda Pracowni Lamp z Drewna  i początek przygody związanej z produkcją lamp z drewna oraz okleiny drewnianej sięga lat siedemdziesiątych. Wtedy wykonywał je ojciec Arkadiusza Kościucha, który w latach osiemdziesiątych dołączył do pracowni. Na początku lat dziewięćdziesiątych produkcja została przerwana. Obecnie firma rozpoczęła swój powrót.

Trend HandMade

Lampy składane są ręcznie, wykonywane z naturalnych produktów, więc wpisują się idealnie w obecny trend – handmade. Asortyment jest systematycznie powiększany. Pracownia zapewnia elastyczność w doborze kolorystyki oraz wymiarów lamp, dostosowując je do zlecenia projektanta i klienta.

Fornir – naturalna okleina drewniana

Lampy wykonane są z forniru, naturalnej okleiny drewnianej. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu i ciepłemu odcieniowi drewna bez trudu wkomponują się we wnętrzach o różnych stylach wyposażenia. Emitują, ciepłe i przyjemne światło. Wypełniając wnętrza pośrednim światłem, zapewniając nastrojową atmosferę. Jest to wyrób ręczny, polecany osobom świadomie aranżującym swoje wnętrza.

Pracowania Lamp z Drewna  – Arkadiusz Kościuch – http://www.pracownialampzdrewna.pl