Pracownia Projektowa Pink Frog – cukierkowy design dla najmłodszych

Poduszki dekoracyjne to niezbędne elementy wyposażenia większości pomieszczeń. Sprawdzą się w salonie, sypialni, przedpokoju, pokoju dziecięcym, a nawet w jadalni. To jeden z tych elementów, które potrafią zupełnie zmienić styl danego wnętrza.

Pracownia Projektowa Pink Frog tworzy poduszki, które z pewnością nadadzą pomieszczeniom barw i wyjątkowego charakteru.

Dzięki poduszkom dekoracyjnym możemy podkreślić charakter aranżacji wnętrza. Możliwości doboru są nieograniczone, zwłaszcza, że na rynku istnieje ogromny wybór poduszek: z napisami, motywami kwiatowymi, geometrycznymi, abstrakcyjnymi, o rozmaitych kształtach, kolorach i rozmiarach, wykonane z różnych tkanin. Popularne są również poduszki z nadrukiem przedstawiające motywy zwierzęce prezentujące psa, kota, jelenia, lubianą przez nas gwiazdę kina, zabawne sentencje lub nawet samochody. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

Pracownia Projektowa Pink Frog

Ozdobne poduszki zazwyczaj znajdują zastosowanie w 3 przestrzeniach w naszym domu: w salonie, sypialni i pokoju dziecięcym. Ten ostatni jest idealnym pomieszczeniem dla zastosowania barw, wesołych połączeń i nietuzinkowych kształtów. Obowiązkowo powinny znaleźć się w nim ozdobne poduszki. Dobrze, aby znajdujące się na nich wzory kojarzyły się przyjemnie, a delikatne, stonowane kolory, łączyły się z dziecięcą przestrzenią zabawy, nauki i codziennego użytku.


Marka Pink Frog powstała w 2014 roku z połączenia nieograniczonej wyobraźni córki z kunsztem krawieckim mamy! Pracownia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów tworząc produkty, które nie tylko spełniają funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim służą jako maskotka do przytulania lub poduszka, o którą można się oprzeć po wyczerpującym dniu.

Dlatego w pracowni Pink Frog powstała linia poduszek – maskotek w kształcie cukiereczków, malinek i muffinek. Zostały one wykonane z najwyższej jakości polaru, a dzięki misternemu wykończeniu stanowią świetny element dekoracji.

Chcesz zaczarować swoją sypialnię lub pokój sypialnię swoją lub swojego dziecka, nadając jej niezwykłego charakteru dzięki idealnie dobranym pluszowym poduszkom?

Zapoznaj się z ofertą Pracowni Projektowej Pink Frog.

Kliknij TU