Premiery Eichholtz na Maison&Objet

Paryskie Maison&Objet to jedne z najbardziej wyczekiwanych targów wnętrzarskich. Wrześniowe wydarzenie przyciąga rzesze miłośników designu, dla których największe marki szykują nowości.

Tegoroczna edycja była dla Eichholtz szczególna, ponieważ to właśnie w Paryżu zadebiutowała kolekcja ogrodowa. Meble z linii Ocean Club zaprojektowane zostały w typowym dla holenderskiej marki stylu klasycznym. Ich inspiracją była elegancja nadmorskich kurortów francuskiej i włoskiej Riwiery. Nowości to stylowe i wygodne meble, wprost wymarzone na leniwe dni i długie letnie noce. Doskonale sprawdzą się na patio, w ogrodzie, na balkonie czy tarasie. Dzięki nim wypoczynek stanie się jeszcze przyjemniejszy.

Eichholtz nie zapomina też o propozycjach do wnętrza domu. W tym sezonie uwagę przyciągają sofy i fotele tapicerowane mięsistymi tkaninami w nasyconych odcieniach, które odmieniają i otulają wnętrza. W modnym salonie i jadalni nie powinno zabraknąć złotych i miedzianych akcentów. Eichholtz proponuje je nie tylko w wykończeniu różnego rodzaju lamp, ale także foteli, regałów, stołów i stolików.

Proponowana przez Eichholtz nowoczesna klasyka odwołując się do przeszłości nadaje wnętrzu, a teraz także ogrodowi, dystyngowany i zapraszający do odpoczynku charakter. Więcej inspiracji w tym duchu odnajdziemy w salonie Clue Studio.

Więcej na: www.clue-studio.pl