Projektowanie wnętrz mieszkań w Warszawie z Deco Nova 

Mieszkanie to miejsce, do którego chętnie wracamy po całym dniu pracy. To w nim relaksujemy się i spędzamy czas z rodziną czy przyjaciółmi. Z tego powodu ważne jest, by nasze lokum było nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale również, żeby zachwycało swoim wyglądem. Aranżacja wnętrza nie jest łatwym zadaniem, ale na szczęście można w tej sprawie zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Istnieją dziś firmy, które zajmują się wykańczaniem mieszkania pod klucz. Co to oznacza? Takie mieszkanie jest od razu gotowe do zamieszkania – jest umeblowane, ściany są pomalowane i nie ma potrzeby już przeprowadzać żadnych prac remontowych. Warto więc zastanowić się, jakie są korzyści z tego, że aranżację wnętrza zleci się firmie i czy na pewno się to opłaca pod względem finansowym.  

  1. Co zyskujesz, zlecając wykończenie wnętrza firmie? 
  2. Poznaj bliżej firmę Deco Nova. 

Co zyskujesz, zlecając wykończenie wnętrza firmie? 

Być może stoisz przed dylematem, czy zlecić wykończenie wnętrza firmie, czy zająć się tym samemu. Wszystko zależy od tego, czy dysponujesz odpowiednią ilością czasu, czy masz zaufane firmy remontowe, a także czy znasz się na sztuce dekoracji pomieszczeń. Meble, dodatki czy kolory ścian nie powinny być dopierane przypadkowo, jeśli chcesz, aby całość tworzyła spójną i harmonijną całość. Projektant wnętrz patrząc na pomieszczenie od razu dostrzega jego funkcjonalność i zwraca uwagę na takie szczegóły jak nasłonecznienie czy rozmieszczenie gniazdek elektrycznych i źródeł światła. Dzięki temu planując urządzenie pokoju uniknie błędów, które mogłyby skutkować tym, że będzie on ładny, ale mało praktyczny. Potrafi też dobrać odpowiednią kolorystykę, pamiętając o zasadach łączenia kolorów, a także ich wpływie na samopoczucie domowników. Z łatwością potrafi stworzyć przestrzeń, która jest przyjemna dla domowników i zachwyca wystrojem i aranżacją. W przemyślany sposób zaprojektuje wnętrze tak, aby uwzględnić potrzeby i upodobania klienta.  

Czy zdarzyło ci się kiedyś źle oszacować budżet? Niestety przy inwestycjach związanych z wykańczaniem wnętrz dzieje się to bardzo często. Budżet i szacunkowe koszty remontu to kolejne kwestie, z powodu których warto zlecić wykończenie wnętrza profesjonalistom. Zawodowy projektant zna aktualne ceny materiałów i koszty wykonania remontu. Poza tym dzięki firmie urządzającej mieszkania tak naprawdę oszczędzasz pieniądze. Jak to możliwe, skoro przecież trzeba zapłacić za projekt? Aby wykończyć pomieszczenie potrzebujesz materiałów do remontu oraz fachowców. Trzeba więc zapłacić glazurnikowi, stolarzowi, malarzowi czy tynkarzowi, a często zdarza się, że do ceny wliczają oni koszty nadwyżki materiału. Firmy wykańczające mieszkania zwykle współpracują z ekipami remontowymi i dzięki temu mają oni korzystniejsze ceny, a także zapewnia to większe zaangażowanie się w projekt i terminowość jego realizacji. Jest to gwarancją wykonania zleconych prac w najwyższej jakości. Oprócz tego zlecając zadanie firmie oszczędzasz też czas na szukanie pomysłu i inspiracji na aranżację oraz jeżdżenie po sklepach meblarskich i marketach z materiałami budowlanymi, czy dekoracjami.  

Wiele osób przychodzi po projekt do specjalistów dopiero w momencie, gdy nie potrafią zrealizować wcześniej ustalonego projektu. Ty nie musisz popełniać tego błędu. Powierz od razu nadzór nad projektem i wykonaniem firmie wykańczającej wnętrza i skorzystaj ze sprawdzonych metod na stworzenie idealnego miejsca do wypoczynku pracy i spotkań z bliskimi. Niech twoje mieszkanie będzie oryginalne, piękne i wygodne.  

 

Poznaj bliżej firmę Deco Nova 

Firma Deco Nova z Warszawy zajmuje się kompleksowym wykończeniem wnętrz mieszkań, apartamentów i domów pod klucz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi uwzględnić potrzeby i upodobania klienta przy projekcie. Współpracuje wyłącznie z rzetelnymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi. Co ważne, zlecając zadanie firmie Deco Nova, otrzymujesz gwarancję na całość prac projektowych i wykończeniowych. Jest to firma rekomendowana przez wielu klientów, w tym także znane postacie polskiego show-biznesu. Deco Nova oferuje trzy koncepcje aranżacji – pomysł klienta, architekta i trzecią, ostateczną wersję, która jest połączeniem preferencji klienta ze wskazówkami specjalistów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zrealizować wizję swojego wymarzonego wnętrza, a zarazem mieć pewność, że będzie ono funkcjonalne. Zanim firma przystąpi do realizacji projektu, zobaczysz jego wizualizację w 3D. Otrzymasz również projekt zmian elektrycznych, hydraulicznych, czy instalacji grzewczej, jeśli będzie potrzeba ich wykonania. To wszystko sprawia, że cały proces projektowania i wykończenia nieruchomości będzie dla ciebie zupełnie bezproblemowy i zrealizowany w szybkim tempie. Projektowanie wnętrz mieszkań w Warszawie z Deco Nova to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto chce odebrać mieszkanie pod klucz.  Jeśli masz jakiekolwiek pytania, warto umówić się na bezpłatną konsultację. Nie jest ona zobowiązująca, a może rozwiać wszelkie wątpliwości.  

Artykuł opracowany przez Deco Nova.