Realizacja ZAJC w Londynie

Wśród kuchni marki ZAJC niesłabnąca popularnością cieszy się model Z1. Jego uniwersalny i oszczędny design doceniany jest nie tylko na rodzimym rynku. Poniżej prezentujemy kuchnię, na którą zdecydowała się para londyńczyków.

Model Z1 wyróżnia się czystą, minimalistyczną formą. Wyznaczają ją wyważone proporcje i rytm geometrycznych podziałów. Jednolity i lekki charakter zabudowy szczególnie podkreślają bezuchwytowe fronty. Prosta i architektoniczna bryła mebli doskonale komponuje się praktycznie z każdym rodzajem wykończenia.

W przypadku realizacji w Londynie główną rolę odgrywa tu biały, półmatowy lakier, który zestawiono z fornirem z drewna orzechowego pokrywającym dolne szafki. Natomiast blaty i zlew wykonane są z tworzywa Lapitec w kolorze Bianco Polare Satin. Szuflady wyposażone są w organizery projektu ZAJC. Ich drewniane podstawy podzielone zostały szachownicą żłobień, w które wsuwać można różnej długości stalowe przegródki.

Rozwiązanie to zapewnia pełną swobodę kształtowania wewnętrznych podziałów i dopasowania ich do różnych wielkości i kształtów kuchennych przyborów. W przestronnej kuchni londyńskiego domu nie mogło zabraknąć telewizora. Specjalną fornirowaną orzechem ścianę do jego zawieszenia również wykonała firma ZAJC.

Więcej na: www.zajc.pl