Rehabilitacja i relaks niczym dla sportowców w każdym domu? Jacuzzi Spa ogrodowe EVA

Jacuzzi ogrodowe EVA to jacuzzi z mocnym hydromasażem, zaprojektowane tak, aby przynieść ulgę. To spa ogrodowe z hydromasażem, umożliwia wybór spośród 5 stanowisk masujących. Każde z nich, wspomaga procesy rozluźnienia mięśni konkretnych części ciała.

Jacuzzi ogrodowe EVA to wielofunkcyjne spa z mocnym hydromasażem

Hydromasaż, pomocny jest między innymi w rozluźnieniu i rozkurczeniu bolących mięśni pleców i nóg. W zależności od tego, jakie partie tych części ciała szczególnie nam dokuczają, możemy dobrać odpowiednie stanowisko:

 • masaż środkowych partii pleców, wzdłuż kręgosłupa wraz z dolną partią;
 • hydromasaż bocznych i dolnych części kręgosłupa;
 • rozluźnienie mięśni ud;
 • masaż mięśni zewnętrznych łydek;
 • rozmasowanie środkowej partii łydek;
 • masaż stóp.

Skuteczność hydromasażu, została udowodniona, nie tylko w zakresie masażu relaksacyjnego – ale również rehabilitacyjnego.
W okresie rekonwalescencji po złamaniach bądź skręceniach, poleca się hydromasaż, ze względu na jego wysoką skuteczność w porównaniu z masażem tradycyjnym. Ponadto, hydromasaż poprawia krążenie, wspomaga zdrowie układu oddechowego, rozluźnia, wykazuje pozytywne działanie w przypadku problemów ze stawami, pomaga w walce z cellulitem i nadwagą, wspomaga prawidłowy rozwój dzieci w zakresie fizjoterapii. Masaż podwodny, hamuje rozwój osteoporozy i wspomaga poprawę zdolności ruchowych u osób starszych.
Warto stosować hydromasaż, nie tylko w celu rehabilitacji, ale również zapobiegawczo: po ciężkim dniu spędzonym w pracy bądź na treningu. Spa ogrodowe EVA może być więc z powodzeniem wykorzystywane w celach prozdrowotnych przez:

 • osoby prowadzące siedzący tryb życia: w celu poprawy krążenia i niwelowania problemów z kręgosłupem;
 • sportowców: po treningach oraz w przypadku urazów;
 • dzieci: jako wsparcie podczas fizjoterapii;
 • osoby prowadzące aktywny tryb życia: dla rozluźnienia mięśni nóg;
 • osoby starsze: w celu rekonwalescencji i opóźnienia procesów w obrębie tkanki kostnej;
 • przez wszystkich – jako sposób na odprężenie, po ciężkim dniu pracy.

Te ostatni punkt, można urozmaicić o zastosowanie odpowiednio dobranych olejków eterycznych. Hydromasaż połączony z aromaterapią, przynosi świetne efekty. Jacuzzi ogrodowe EVA, umożliwia nie tylko zastosowanie aromaterapii, ale również zostało wyposażone w głośniki, fontannę, wodospad i oświetlenie LED. Połączenie muzyki, olejków i dodatkowych opcji, maksymalnie uprzyjemni codzienny relaks.

 

Funkcjonalność, trwałość, energooszczędność i design – spa ogrodowe EVA

Jacuzzi ogrodowe EVA z mocnym hydromasażem, oprócz funkcji prozdrowotnych, jest również idealnym dopełnieniem każdego ogrodu.
Utrzymane w klasycznej kolorystyce, zachwyca prostą elegancją. Nowoczesny, a jednocześnie stylowy design połączony jest z trwałością konstrukcji i licznymi zaletami praktycznymi. Spa ogrodowe EVA zapewnia energooszczędność. Podczas tworzenia tego innowacyjnego spa, zastosowano izolację potrójną, która tworzy termo-barierę na wysokim poziomie – niezależnie od temperatury powietrza. Każdy element tego spa, został wykonany tak, aby zapewnić energooszczędność: rury, obudowa oraz mata naziemna, z włókna szklanego.
Spa ogrodowe EVA, zapewnia więc komfort użytkowania, na wielu płaszczyznach.