ROM – nowa marka w ofercie Swarzędz Home

Możliwość personalizacji produktu i dopasowania do oczekiwań użytkownika to jeden z kluczowych elementów filozofii Swarzędz Home. To sprawiło, że meble wypoczynkowe ROM stały się kolejną z marek oferowanych w poznańskim showroomie Swarzędz Home. Dzięki wirtualnej aplikacji w ciągu kwadransa nasi pracownicy pomogą zestawić, zwizualizować i wycenić klientowi kilka wariantów sofy idealnie dopasowanej do jego potrzeb.

ROM jako jedna z niewielu meblowych marek na świecie może poszczycić się możliwością dopasowania rozmiaru mebla wypoczynkowego do oczekiwań klienta. Można to zrobić  dokładnością do nawet 10 cm! Dotyczy to sof, foteli i zestawów narożnych.

Chcąc wspomóc klientów i projektantów wnętrz w wyborze mebli ze swojej oferty ROM oferuje nowoczesne narzędzie: wirtualny konfigurator, pozwalający zaprojektować samodzielnie wymarzony mebel i na bieżąco, w rzeczywistym czasie śledzić na ekranie tabletu czy komputera wprowadzane zmiany.

Możliwości personalizacji nie kończą się na rozmiarze. Trzeba jeszcze zdecydować się na kształt nóżek, rodzaj podgłówków, kształt podłokietników, a potem należy wybrać obicie z ponad 500 kolorów tkanin i skór … Kupujący sofy ROM mogą wybrać rodzaj wypełnienia, tak, by twardość siedziska i oparcia odpowiadała ich upodobaniom. Wysokiej jakości elementy konstrukcyjne, wypełnienia i okucia gwarantują niezawodność i trwałość mebli.

Sofy ROM to wiele praktycznych funkcjonalnych rozwiązań: funkcja spania, regulacja głębokości siedziska, funkcja relaksu. Są one sterowane elektrycznie, a dzięki technologii Aladin można nimi sterować przy pomocy telefonu lub tabletu – łącznie z zapamiętywaniem ulubionych ustawień np. każdego z domowników.

ROM to rodzinna, belgijska firma, założona w 1961 roku. Co roku produkuje ok. 30 000 sztuk mebli tapicerowanych tkaninami i skórami – od 10 lat powstają one w Polsce, w zakładzie w Oleśnicy pod Wrocławiem. Za projektami większości kolekcji stoi dwóch belgijskich designerów: Paul Falkenberg i Damien Mѐlard. Ich talent pozwala harmonijnie łączyć komfort mebli z ciekawym designem oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. Sztandarowe, najpopularniejsze modele marki to Donato i Romano.

Więcej o kolekcjach od Swarzędz Home znajdziesz na DecoDom!!!

PUFY     SIEDZENIA BAMP     STOLIKI KAWOWE     SOFA SKEY       KOLEKCJA MEBLI ESSENCE