Showroom Franke – Franke zaprasza na Dzień Otwarty!

W sobotę, 22 października Franke zaprasza na Dzień Otwarty w Showroomie marki w podwarszawskich Jankach. To świetna okazja, by lepiej poznać innowacyjne sprzęty AGD szwajcarskiej firmy, dowiedzieć się jak urządzić funkcjonalną kuchnię oraz spotkać się z ekspertami. Ale także, by zasmakować pysznych dań Tomasza Jakubiak.

Franke zaprasza przez cały dzień wszystkich tych, którzy myślą o stworzeniu nowoczesnej, pięknej i funkcjonalnej kuchni. Na odwiedzających Showroom marki (plac Szwedzki 3, Homepark Janki) w sobotę, 22 października w godzinach od 10:00 do 20:00 będą czekać eksperci firmy. Przybliżą nowości prezentowane w Showroomie, opowiedzą o zaawansowanych funkcjach sprzętu AGD Franke oraz rozwieją wszelkie wątpliwości odnośnie jego doboru.

O godzinie 11:00 i 16:00 odbędą się specjalne sesje, w trackie których będzie można dowiedzieć się jak wybrać okap, dobrać baterię i zlewozmywak, a przede wszystkim jak oszczędzać wodę i zmniejszyć rachunki za energię. Uważni uczestnicy sesji będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody podczas specjalnych quizów. A na miłośników świetnej kuchni będzie czekać znany szef, Tomasz Jakubiak, Juror w Master Chef Junior. Swoje umiejętności zaprezentuje podczas pokazu kulinarnego o godz. 13.

Więcej na: www.franke.pl