Sofa Inspirium w roli głównej

Salon apartamentu we Wrocławiu podporządkowano jednej myśli – stworzyć przyjazne miejsce codziennego relaksu. O charakterze tego wnętrza decyduje obszerna sofa polskiej marki Inspirium.

Jak podkreśla architektka, Ewa Słota z wrocławskiej pracowni Domsfera, inwestorom zależało na wnętrzu jasnym, przestronnym i o lekkim w charakterze. Chodziło tutaj o maksymalne wykorzystanie przestrzeni i stworzenie oazy wypoczynku. Miejsca, którego po prostu nie chce się opuszczać. W salonie pierwsze skrzypce gra sofa Enjoy i ona właśnie zdecydowała o całej aranżacji.

Otoczony zielenią mebel wręcz zaprasza do odpoczynku, najlepiej w pozycji półleżącej na elemencie w formie szezlonga. Na tej dużej sofie możemy się również wygodnie wyciągnąć lub usiąść. Bardzo praktyczny jest również szeroki podłokietnik, idealny do tego by obłożyć książkę, tablet lub magazyn. Szara tapicerka doskonale łączy się z odcieniem drewnianej podłogi i fornirowanych mebli. Z kolei z czarnymi metalowymi nogami korespondują lampy oraz stoliki kawowe – mówi autorka projektu.

Enjoy to jeden z najpopularniejszych modeli Inspirium. O jej wyjątkowej wygodzie decyduje charakterystyczne dla sof marki wypełnienie SoftLayers. Jest to połączenie miękkiej pianki poliuretanowej z grubą warstwą naturalnego pierza. Jednak to nie jedyny argument, który przekonał projektantkę do sofy. Dla mnie jako architekta bardzo ważna jest dostępność modeli 3D, które oferuje producent oraz wysoka jakość wykonania. Dzięki niej moi klienci będą mogli cieszyć się z mebla przez długie lata – dodaje Ewa Słota.

Sofa Enjoy narożnik, cena: od 7998 zł

Sofa Enjoy, cena: od 4699 zł

SOCIAL MEDIA:

Facebook  
Instagram