Special Days 2017 – targi na specjalne okazje

Już 2 marca rozpocznie się wydarzenie, którego z niecierpliwością oczekują pasjonaci florystyki, właściciele kwiaciarni i galerii homingowych, centrów ogrodniczych czy sieci DIY – Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special Days 2017.

Tegoroczna edycja Special Days 2017 zapowiada się wyjątkowo interesująco. Wystawcy przygotują kilkadziesiąt stoisk wypełnionych nowinkami z branży artykułów dekoracyjnych. Na ekspozycji i w ramach poszczególnych wydarzeń pojawiają się czołowe marki, które wyznaczają standardy i trendy – mówi dyrektor targów Special DAYS Natalia Tarachowicz.

Pierwsze dwa dni przeznaczone są dla profesjonalistów. Tu w otoczeniu przepięknie zaaranżowanych stoisk będą mogli prowadzić biznesowe rozmowy, znaleźć nowych dostawców oraz poznać nowości produktowe.

Special Days 2017

Szeroką publiczność zainteresowaną tematyką dekoracji i florystyki zapraszamy tradycyjnie na trzeci dzień, na sobotę. Na stoiskach będzie można zobaczyć ciekawą ofertą dekoracji sezonowych i świątecznych, ozdób oraz artykułów okolicznościowych i florystycznych, a także świec i produktów zapachowych.

Targi Special DAYS to oczywiście również bogaty program wydarzeń. Na zwiedzających czekają porady specjalistów z zakresu prowadzenia własnego biznesu, profesjonalne szkolenia i cieszące się zawsze największym zainteresowaniem pokazy florystyczne. Tegorocznym hitem będzie show florystyczne „Giganci polskiej florystyki”, z udziałem najlepszych florystów z naszego kraju. Na jednej scenie swój kunszt zaprezentują wychowankowie różnych szkół florystycznych.

Foto: floralacademy.pl

Po raz pierwszy na targach Special Days udało się zorganizować dwie wystawy: Bloggers Zone i Prestige Zone. W pierwszej znane blogerki, wykorzystując produkty wybranych wystawców, pokażą, jak aranżować przestrzeń ogrodów, które stanowią przecież naturalne przedłużenie naszych domów. Wszystkim zainteresowanym będą udzielały porad, jak zaprojektować przestrzeń przydomową, by wraz z wnętrzem stanowiła jedną spójną całość.

Tuż obok znajdzie się przestrzeń Prestige Zone – czyli Strefa Marek Premium, która prezentować będzie luksusowe produkty dekoracyjne z tak zwanej wyższej półki cenowej przeznaczone dla bardziej wymagającego klienta. W tym miejscu pojawią się przedmioty o doskonałym designie, wykonane z wysokiej jakości materiałów.

W Poznaniu swoje premiery będą miały liczne produkty, które modne będą dopiero w kolejnym sezonie. Trudno o lepszą okazję, by przekonać się, jak kształtują się trendy. Wrażliwość estetyczna Polaków w ostatnich latach uległa olbrzymiej przemianie. Dość konserwatywny – do tej pory – polski klient jest dziś coraz bardziej otwarty na zmiany i nowości oraz oczekuje oryginalnych rozwiązań. W dobie Internetu i mediów społecznościowych mody zmieniają się, jak w kalejdoskopie. Warto trzymać rękę na pulsie, by zwiększyć swoje handlowe szanse.

DecoDom jest patronem medialnym Targów Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special Days 2017

Kiedy – 2-4 marca 2017 r.
Gdzie – Międzynarodowe Targi Poznańskie
Bilety – www.mtp24.pl
Szczegółowe informacje – www.specialdays.mtp.pl