Statek “Słoneczna wyspa” marki OUTLIV. – niepowtarzalny design w Twoim ogrodzie

OUTLIV. to niemiecka marka o szerokiej gamie mebli ogrodowych i współczesnym oraz klasycznym wzornictwie. Choć na polskim rynku jest od niedawna, już zyskała wielu wielbicieli.

Cechy produktów OUTLIV.

Ta niemiecka marka wygrywa wyjątkowo estetycznym wykonaniem oraz zastosowaniem najwyższej jakości materiałów jak: stal nierdzewna, polirattan, dobrze zakonserwowane drewno tekowe czy eukaliptusowe. Zaskakuje też niepowtarzalnym designem.

Desingn i wygoda – “Słoneczna wyspa” w Twoim ogrodzie

Jeśli planujemy stworzyć strefę relaksu i wygody w ogrodzie to tylko dzięki statkowi “Słoneczna wyspa” marki OUTLIV. Ten wyjątkowy produkt został wykonany niezwykle precyzyjnie. Korpus w kolorze niebieskim upleciono z trwałego, odpornego na warunki atmosferyczne polirattanu, a wygodne siedzisko uszyto z wodoodpornego 100% poliakrylu. Ta sama tkanina pokrywa piękny, delikatny baldachim. Całość uzupełnia drewniana rama. Zagłówek ma możliwość regulacji. Wymiary łodzi to: wysokość 77 cm, szerokość 290 cm, głębokość 159 cm. Możemy nawet pokusić się o stwierdzenie, że nikt w Polsce takiej łodzi w swoim ogrodzie jeszcze nie ma… Z pewnością zaskoczymy nią swoich znajomych. Aranżacja zielonej strefy relaksu z tym produktem to sama przyjemność.

Chcesz kupić? Kliknij TU

Więcej produktów na: www.outliv.pl