Świąteczne dekoracje na drzwi

Świąteczne dekoracje na drzwi czyli jak Cię widzą… to wiedzą, że są święta za progiem!

Święta za pasem więc zacznijmy od dekoracji drzwi wejściowych. Niezależnie czy mieszkamy w bloku czy domu to element, którego nie można pominąć tworząc świąteczny klimat. Znaleźliśmy dla Was 5 fajnych pomysłów jak udekorować drzwi wejściowe na Boże Narodzenie.

1. Dekoracyjne wianki świąteczne na drzwi

Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo gotowych wianków świątecznych, jednak biorąc pod uwagę również dostępność artykułów dekoracyjnych taki wianek spokojnie można zrobić samemu w domu. Świetna zabawa i satysfakcja gwarantowana!

dekoracjenadrzwiswieta2

dekoracjenadrzwiswieta3

Świąteczne dekoracje na drzwi

dekoracjenadrzwiswieta15

 

2. Świąteczne dekoracje na drzwi z filcu

Dobrą alternatywą ozdobienia drzwi w klimatach świątecznych są wstęgi dekoracyjne z filcu zawieszone na drzwiach. Raz wykonana może służyć latami.

dekoracjenadrzwiswieta13

dekoracjenadrzwiswieta16

 

3.  Okna i drzwi niczym oszronione czyli dekoracje z koronki

Dekoracje wykonane za pomocą śniegu w sprayu na drzwiach, zwłaszcza na przeszkleniach nadal są modne w tym sezonie, jednak sama metoda i bałagan z nią związany często zniechęca na starcie. Podobny efekt wizualny można otrzymać zwieszając koronkowe gwiazdki wykonane na szydełku.
Zawieszone z pomysłem ozdobią nie jeden ganek.

dekoracjenadrzwiswieta17

dekoracjenadrzwiswieta22

 

4. Girlandy świąteczne

Girlandy świąteczne mogą być wykonane ze świerku żywego, sztucznego bądź materiałowe. Połączone z innymi świątecznymi dekoracjami wyglądają naprawdę pięknie.

dekoracjenadrzwiswieta19

dekoracjenadrzwiswieta21

 

5. Zabawne wyklejanki na drzwiach w świątecznym klimacie

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się zabawne wyklejanki na drzwiach w świątecznym klimacie. Zaletą naklejek jest to, że możemy je zaprojektować w dowolnym kształcie i rozmiarze i za niewielkie pieniądze zlecić ich wycięcie. Kto wie może również ta moda przyjmie się u nas?

dekoracjenadrzwiswieta18
dekoracjenadrzwiswieta25
dekoracjenadrzwiswieta27
Tak naprawdę przy dekorowaniu domu na Święta ograniczać nas może jedynie budżet domow i wyobraźnia, gdyż pomysłów jest cała masa.

Foto: www.goodhousekeeping.com

Odwieź nas też na: