Świąteczny klimat z OUTLIV.

FERMOB - AGENCE ELVIS - PHOTO CLAIRE CURT

Każdemu marzą się przytulne święta w drewnianym domu, w miejscu absolutnie magicznym, zwłaszcza gdy przymrozi i sypnie śniegiem. A jeśli dodatkowo to miejsce otoczone jest malowniczymi wzgórzami, to z okien widzimy autentyczny obraz Bożego Narodzenia.

FERMOB – AGENCE ELVIS – PHOTO CLAIRE CURT

Drewniany alpejski dom – jak go urządzić z klimatem?

Aby w pełni poczuć, że to dom w górach, naturalny, drewniany, na skalistym podłożu, surowym jak tatrzańskie szlaki nie musimy planować drogich mebli przeznaczonych do luksusowych wnętrz. Gdy góry i przyroda są blisko, siedzimy w ciepłym pokoju przed ogniem kominkowym, natychmiast czujemy klimat Świąt.

FERMOB – AGENCE ELVIS – PHOTO CLAIRE CURT

Jednak warto zastanowić się jak urządzić taką przestrzeń ze skandynawską lekkością. Prezentowane na zdjęciach wnętrze jest piękne. Do jego urządzenia zostały wykorzystane meble marki OUTLIV. Mimo, że jest to marka specjalizująca się w meblach i akcesoriach ogrodowych, jakość oraz design wszystkich produktów są tak wysokie, że z powodzeniem możemy wykorzystywać je do aranżacji pomieszczeń.

FERMOB – AGENCE ELVIS – PHOTO CLAIRE CURT

Mocne akcenty rustykalnej sielanki od OUTLIV.

Styl przedsionka na zdjęciu pokazuje zwrot w stronę prostoty i natury. Natychmiast czujemy jego przytulność i szlachetną swojskość. Taki przedsionek to bardzo ważne pomieszczenie domu. Wita naszych gości i natychmiast budzi odpowiednie skojarzenia. Zaproponowane wnętrze jest bezpretensjonalne i pełne prostoty. Wprowadza ciepły i sielankowy nastrój.

FERMOB – AGENCE ELVIS – PHOTO CLAIRE CURT

Dominują tu drewniane niewielkie meble o prostych formach, które idealnie pasują do górskiego, świątecznego klimatu. We wnętrzu ze zdjęcia posłużono się połączeniami stylu vintage w wiejskiej wersji – przetartej, ale solidnej i z naznaczoną historią. Jest prosto i romantycznie, a zarazem, schludnie i elegancko, bez nadmiaru mebli i zbędnego wprowadzania jaskrawych barw.

W ofercie marki OUTLIV. znajdziemy mnóstwo propozycji urządzenia ogrodów zimowych czy zastosowania ogrodowych mebli na tarasie i w domu. Podążanie za trendami to cecha, która wyróżnia OUTLIV. na tle innych marek. Liczne propozycje pozwalają dopasować styl mebli i akcesoriów do oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Więcej propozycji na: www.outliv.pl