Szczypta francuskiego designu z AlmiDecor

Francuska marka Peugeot to nie tylko samochody. To prawie 200 lat tradycji w produkcji najwyższej jakości akcesoriów do kuchni i jadalni.

W sklepie AlmiDecor.com znajdziecie designerskie młynki, solniczki, pieprzniczki, a także nowoczesne akcesoria winiarskie, które sprawdzą się podczas codziennego gotowania oraz uroczystych kolacji.

Szczypta historii

Mało kto wie, że marka Peugeot, zanim zaczęła produkować samochody, wytwarzała oryginalne, designerskie akcesoria kuchenne wysokiej jakości. Jednym z najpopularniejszych produktów firmy stały się młynki do pieprzu. Pierwszy model powstał w 1874 roku i nosił nazwę „Model Z”. Znajdujący się w nim mechanizm u’Select to technologia opatentowana przez markę Peugeot, do dzisiaj wykorzystywana w produkcji młynków do przypraw czy kawy. Unikalne produkty o wyjątkowym designie są wytwarzane we Francji i trafiają obecnie do ponad 80 krajów na całym świecie. Wykonane z najwyższą precyzją i używane przez najlepszych szefów kuchni, mają zastosowanie w restauracjach na świecie. Duży wybór modeli pozwala na dopasowanie akcesoriów kuchennych do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Szczypta funkcjonalności i piękna

Wiele lat doświadczeń znajduje odzwierciedlenie w każdym produkcie francuskiej marki. Każdy z nich zapewnia wytrzymałość, higienę i estetykę. Akcesoria Peugeot spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy wysoką jakość stawiają na pierwszym miejscu. Marka Peugeot oferuje wyjątkowe młynki do pieprzu, soli i innych przypraw – zarówno te manualne, jak i elektryczne.

Do wyboru mamy różnorodne kształty, kolory, ale przede wszystkim materiał, z którego są wykonane. Te szklane będą idealną ozdobą kuchni glamour, drewniane pasują do wnętrz w stylu nowoczesnym i skandynawskim, a te wykonane ze stali szlachetnej znajdą zastosowanie w pomieszczeniach klasycznych. Ale to nie wszystko. Marka oferuje także wyjątkowe akcesoria winiarskie dla wszystkich koneserów tego trunku. Karafki, korkociągi, a nawet klucze do regulacji balansu smaku wina!

Wszystkie produkty marki Peugeot dostępne na www.almidecor.com