Targi dekoracji wnętrz 2017

Przed nami obfitujący w imprezy targowe branży wnętrzarskiej rok. W ubiegłym roku powstało kilka absolutnie nowych imprez, jedne były sukcesem jak na przykład Warsaw Home, inne zakończone totalną klapą organizacyjną myślę tutaj o Home Days. Co przyniesie nam więc nowy 2017 rok?

Przedstawiamy Wam imprezy pierwszego kwartału 2017 roku, na które warto zwrócić uwagę.

Bydgoszcz Targi wyposażenia i aranżacji wnętrz 19 lutego.

Trzecia edycja targów organizowanych w bydgoskiej hali Łuczniczka. Na targach poznamy ofertę ponad 100 wystawców, a jedynym minusem jest fakt, że impreza trwa wyłącznie jeden dzień. (link do wydarzenia)

Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz 26.02 -28.02

Organizowane od 2000 roku Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz (link do wydarzenia) odbywają się na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, przy ul. Kaszubskiej 28 i obejmują halę sportową, pawilon namiotowy oraz teren zewnętrzny. Na targach poznamy ofertę ponad 140 wystawców.

HOME DECOR 14.03 – 17.03 2017 – Poznań

Impreza odbywa się na terenie Międzynarodowych targów Poznańskich, to jedna z największych tego typu imprez z branży wnętrzarskiej (link do wydarzenia).  Warto zaznaczyć, iż wybierając się na te targi bilet upoważnia do odwiedzenia również HOME DECOR, MEBLE POLSKA i arena DESIGN.

Na bieżąco będziemy Was informować o wydarzeniach targowych w Polsce jak i za granicą. Jeżeli posiadacie wiedzę o wydarzeniu, które warto zaprezentować w naszym serwisie dajcie znać w komentarzu.