Targi Special Days – rabat 30% w ofercie first minute

Zapraszamy do udziału w Targach Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
Special DAYS 2018!

Targi Special DAYS – Rabat 30% tylko w ofercie FIRST MINUTE

ZGŁOSZENIA DO 31 PAŹDZIERNIKA!

Tematyka ekspozycji obejmuje dekoracje sezonowe i świąteczne, ozdoby oraz artykuły okolicznościowe i florystyczne, a także świece i produkty zapachowe. Największym zainteresowaniem cieszą się zawsze pokazy florystyczne reżyserowane przez najlepszych florystów z naszego kraju.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w targach Special DAYS 2018, organizatorzy zachęcają do dokonania zgłoszenia do 31 października. Dzięki temu skorzystają Państwo z atrakcyjnej promocji cenowej!

OFERTA ŁĄCZONA

Podobnie jak w poprzednich latach organizatorzy przygotowali specjalną, promocyjną ofertę łączoną dla wystawców, którzy będą chcieli zaprezentować swoją ofertę także podczas odbywających się od 6 do 9 marca 2018 Targach  Wnętrz HOME DECOR. Korzystając z oferty łączonej płacimy tylko raz za zabudowę stoiska, a przechowanie zabudowy i eksponatów w okresie między targami jest bezpłatne!!!

JAK DOKONAĆ ZGŁOSZENIA I SKORZYSTAĆ Z 30% RABATU?

  • Zgłoszenia na targi oraz zakupu poszczególnych usług targowych można dokonać wyłącznie elektronicznie poprzez STREFĘ WYSTAWCY po uprzednim przesłaniu skanu wypełnionego upoważnienia do zamawiania usług online [formularz U].
  • Po zarejestrowaniu upoważnienia do zamawiania usług online [formularz U] w Strefie Wystawcy (około 24h) otrzymają Państwo login i hasło do Strefy Wystawcy, w której należy dokonać zgłoszenia.
  • Aby skorzystać z niższych cen należy w terminie zgłoszeń (do 31.10) odesłać na jeden z poniższych adresów mailowych formularz U oraz zamówić powierzchnię w Strefie Wystawcy.
  • Targi SPECIAL DAYS 2018 zlokalizowane będą w pawilonach 5A oraz 5G w bezpośrednim sąsiedztwie targów Gardenia.

Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiedzą:

Lucyna Kujawska – Opiekun Wystawców – tel. 61 869 21 03  – email lucyna.kujawska@mtp.p
Hanna Zdrojewska – Opiekun Wystawców – tel. 61 869 21 39 – email hanna.zdrojewska@mtp.pl
Natalia Tarachowicz – Dyrektor Projektu – tel. 61 869 29 87 – natalia.tarachowicz@mtp.

Więcej informacji:  www.specialdays.pl