Targi Special Days w Poznaniu – 21-23 lutego 2019!

Podczas corocznej edycji Targów Special Days wystawcy przygotują kilkadziesiąt stoisk wypełnionych nowinkami z branży artykułów dekoracyjnych. Na ekspozycji i w ramach poszczególnych wydarzeń pojawiają się czołowe marki, które wyznaczają standardy i trendy.


Te dni w Poznaniu przeznaczone będą dla profesjonalistów. W otoczeniu pięknie zaaranżowanych stoisk będą mogli prowadzić biznesowe rozmowy, znaleźć nowych dostawców oraz poznać nowości produktowe.


Na stoiskach będzie można zobaczyć ciekawą ofertę dekoracji sezonowych i świątecznych, ozdób oraz artykułów okolicznościowych i florystycznych, a także świec i produktów zapachowych.

Targi Special DAYS to oczywiście również bogaty program wydarzeń. Na zwiedzających czekają porady specjalistów z zakresu prowadzenia własnego biznesu, profesjonalne szkolenia i cieszące się zawsze największym zainteresowaniem pokazy florystyczne. Szeroką publiczność zainteresowaną tematyką dekoracji i florystyki tradycyjnie zajmą mistrzowskie warsztaty dla florystów, gdzie każdego dnia zachwycą ich nowe zajęcia i pokazy:

  • 21.02. g. 11 -15 – Biżuteria Floralna;
  • 22.02. g. 10-16 – W kwiaciarni poruszenie. Trendy i emocje;
  • 22.02. g. 10-16 – Finanse Florysty – Biz Class;
  • 23.02. g. 10-16 – Ślubne Trendy 2019.

W Poznaniu swoje premiery będą miały liczne produkty, które modne będą dopiero w kolejnym sezonie. Trudno o lepszą okazję, by przekonać się, jak kształtują się trendy. Warto trzymać rękę na pulsie, by zwiększyć swoje handlowe szanse.

Bilety – www.mtp24.pl
Szczegółowe informacje – www.specialdays.mtp.pl

DecoDom jest patronem medialnym Targów  Special Days 2019 w Poznaniu.