Tkaniny mają dźwięk, mały dodatek – wielka zmiana

Królem dodatków na Targch Meble Polska 2017 była kolekcja WINDMILL zwana „wiatrakami". Bardzo wysoka jakość zarazem przędzy i krosna sprawia, że warstwa kolorystyczna uwodzi zmysłem i kolorem. Mały dodatek - wielka zmiana.

Ambasador marki Toptextil dr Marek Borowiński na konferencji prasowej opowiedział o strategi wejścia na rynek. W dużej mierze nacisk kładł na sensorykę opowiadając o najnowszych tkaninach, przy akompaniamencie fortepianu na żywo.

…koniecznie dotykać. Sensoryka wzrok, słuch. Tkaniny mają też dźwięk.. Shop Doctor.

Królem dodatków na Targach Home Decor 2017 była kolekcja WINDMILL zwana „wiatrakami”. Bardzo wysoka jakość zarazem przędzy i krosna sprawia, że warstwa kolorystyczna uwodzi zmysłem i kolorem. Mały dodatek – wielka zmiana.

Kolekcja Pixel wyróżniająca się grubym splotem i odważnym charakterem pokazywana była na wielu meblach innych wystawców. To właśnie ona zdobyła Złoty Medal. Przepiękna przędza i kolorystyka urzekły każdego. Posuniemy się do stwierdzenia, że dziełem sztuki może również być tkanina.

…Pixel to inspiracja współczesnym światem..Shop Doctor.

Nasza kolekcja nr 1

Naszym zdecydowanym faworytem jest Kolekcja Cyklon. Miękka dzianina drukowana, której wzór jest ściśle zastrzeżony przez producenta. Jeden dotyk i może człowieka pochłonąć bez reszty. Bardzo przyjemny materiał, w którym nie jeden się zakocha. 

EKSPOZYTOR

Gwiazdą konferencji był ekspozytor dedykowany do salonów meblowym. Ma na celu uświadomienie ostatecznemu konsumentowi jak ważna jest tkanina obiciowa i jego elementy.


Podchodząc do mebla, podchodzimy do tkaniny..Shop Doctor. 

Firma Toptextil wychodzi naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów. Ekspozytor ma być w największych salonach meblowych w całej Polsce.

Ekspozytor jest dobrym pomysłem? Wybierając tkanine stawiacie nacisk na jakość czy cene? Zapraszamy do dyskusji tutaj bądź na naszym Facebook