5 kwietników z palet do domu i ogrodu

kwietnik_a_palet_w_domu

Palety to nadal modne i wdzięczne tworzywo dla naszej wyobraźni. Widzieliśmy już wiele stolików, szafek czy łóżek wykonanych ze starych euro palet. Tym razem przyjrzymy się im za sprawą kwietników, zarówno w ogrodzie jak i w domu.

Kwietniki na balkon i nie tylko.

kwietniki do domu i ogrodu

Banalnie prosty do wykonania kwietnik zrobiony z dwóch palet prezentuje się fantastycznie. Koszt jego wykonania zapewne nie przekroczy 100 zł, a idealnie będzie pasował zarówno w ogrodzie jak i na balkonie. Po bokach idealnie wpasowały się kubeczki ale śmiało można je wykorzystać na wieszaki do narzędzi lub kolejne grządki.

Coś do powieszenia.

kwietniki do domu i ogrodu

Kolejny przykład jak tanim i prostym sposobem wykorzystać palety. Ten kwietnik to nic innego jak przecięta na pół paleta. Całość świetnie komponuje się z tą ceglaną ścianą.

Kwitnący regał

kwietnik_malowany_z_palety

Niewielkim nakładem środków i sił zwykła paleta zmieniła się w śliczny regał. Kwietnik ten idealnie pasuje zarówno do ogrodu jak i do wnętrza domu.

Ogród na ścianie.

sciana_z_palet

Przyjemnie tak pracować w ogrodzie, przyznajcie, że tak żywa ściana robi wrażenie.

Na koniec coś do kuchni – jadalni.

kwietnik_a_palet_w_domu

Wspaniała dekoracja, nadająca świeżości w jadalni. Można zamiast roślinek ozdobnych wykorzystać na przykład zioła. Ciekawie może wyglądać również pomalowany na przykład na biało lub ciemno zielono.

Zobaczcie też ciekawą dekorację na ścianę, którą możecie zrobić sami TUTAJ.