Ucho Prezesa – designerski Globus Polski i jego pomysłodawca w roli głównej

Skecz Roberta Górskiego podbił serca Polaków. To prawdziwe kulisy współczesnych wydarzeń politycznych. Ucho Prezesa to serial, który został stworzony przez Kabaret Moralnego Niepokoju. Jak zdążyliście zauważyć w jego 4 odcinku jedną z głównych ról gra Globus Polski, który stał się kanwą do realizacji tego oczekiwanego przez miliony projektu.

Skąd wziął się Globus Polski w tak popularnym miniserialu, jakim jest „Ucho Prezesa?

Robert Górski nie powiedział wprost kto był jego pomysłodawcą – „Nie ma na co patrzeć, to Mariusz wymyślił”. Mariusz Woźnicki zgłosił się z pomysłem do Producentów serialu. Właściciel firmy Adbetter, dystrybutor produktów 1dea.me na polskim rynku prowadzący sklep i markę MapkaZdrapka zapoczątkował coś zupełnie nowego. Na łamach naszego portalu w całej swej okazałości — MARIUSZ WOŹNICKI.

Prezentowany Globus Polski został przygotowany przy współpracy z Producentami Ucha Prezesa i Mariusza WoźnickiegoWiele niesamowitych rzeczy dzieje się przypadkiem. Na pewno zetknęliście się z terminem efektu motyla, który wywołuje lawinę kolejnych wydarzeń oraz zbiegów sytuacji. Pana Mariusza mieliśmy okazję poznać osobiście na ostatnich Targach Special Days. Los tak chciał i stoisko Decodom było tuż obok MapekZdrapek.

Mogliśmy zobaczyć na własne oczy ten kontrowersyjny Globus, który stał się spełnieniem marzeń niejednego Polaka. Globus Polski umieszczony jest na drewnianej stopce, która nadaje mu solidnej konstrukcji. Wykonany z wysokiej jakości papieru laminowanego produkowanego w Polsce. Globus jest podświetlany o średnicy 32 cm. W zestawie otrzymujemy 2 naklejki San Escobar, które jeszcze bardziej podkręcają jego design.

Naszym zdaniem idealnie będzie pasował  w biurze spełniając oczekiwania tych najbardziej wymagających Prezesów. Namiastka internetowego skeczu we własnym domu – BEZCENNE. Bardzo atrakcyjne opakowanie zaprojektowane przez Mariusza Kaszewskiego powoduje, że Globus Polski jest świetnym pomysłem na zabawny prezent do domu lub biura.

Firma Pana Mariusza Woźnickiego oferuje również designerskie mapy i plakaty do zdrapywania. Pasują idealne niemal do każdego wnętrza. Można zaplanować podróże i zdrapać te miejsca w których się było. Wyjątkowa pamiątka, która w piękny sposób ozdobi każdą ścianę. Widzieliśmy, dotykaliśmy i szczerze polecamy. Świetna robota!

Już w najbliższych dniach 14-17 marca na Targach Home Decor można porozmawiać osobiście z samym pomysłodawcą GLOBUSA POLSKI, dystrybutorem map zdrapek 1dea.me. Pawilon 6a, tuż obok Decodom. 

Jak Wam podoba się Globus Polski? Po więcej zapraszamy na MapkaZdrapka.pl