UGEARS – drewniane modele mechaniczne do samodzielnego montażu

Model Auta U-9 odtwarza wspaniały wygląd modeli Grand Prix. Design tego pięknego modelu oparty jest na samochodach wyścigowo-sportowych, które brały udział w pierwszym wyścigu Grand Prix. Projektanci UGEARS nadali temu modelowi wykwintny i prawdziwie elegancki “oldschoolowy” wygląd, który ma na celu przynieść uczucie dawnego wieku wyścigów samochodowych.


Zestaw ma wszystko, czego możesz potrzebować do montażu. Jakość detali jest bardzo wysoka – części modeli są nakreślone za pomocą wycinarki laserowej na sklejce. Części należy wycisnąć z listów i zmontować, postępując zgodnie z szczegółową instrukcją krok po kroku.

Model Auta – wspaniała ozdoba każdego wnętrza

UGEARS jest twórcą i producentem unikalnych uruchamianych zestawów mechanicznych przeznaczonych do samodzielnego montażu bez konieczności stosowania narzędzi i kleju i wykonanych w całości z wysokogatunkowego materiału drewnianego.

Te modele to oryginalne upominki, inteligentne hobby dla dzieci i dorosłych w każdym wieku. Są to jednocześnie świetne zabawki, wyjątkowe prezenty i porywające konstruktory.

Więcej na: https://ugearsmodels.pl