Umywalki Roca – od lat zachwycają

Umywalki Roca od lat cieszą się ogromną popularnością. Są często spotykane w polskich domach. Zostały przetestowane przez miliony użytkowników. Co je wyróżnia? Dlaczego są tak popularne? Jeśli planujesz nową aranżację łazienki koniecznie musisz dowiedzieć się więcej o umywalkach firmy Roca.

1.Stylowy design w połączeniu z niezawodnością marki

Umywalki Roca wykonane są z klasycznej ceramiki sanitarnej o najwyższej klasie odpornej na osadzanie się kamienia i zabrudzeń. Są także, co jest bardzo istotne, odporne na odbarwienia. Jest to niezwykle ważny aspekt. Dobra jakość ułatwia utrzymanie w czystości i sprawia, że umywalki Roca prezentują się idealnie przez wiele lat. Nie tracą swoich właściwości i walorów estetycznych. Ich ponadczasowy design oraz technologia wykonania gwarantują ponadczasowość. Umywalki Roca zachwycać będą zawsze, bez względu na panującą modę w aranżacji wnętrz.

2.  Ciekawy design

Firma Roca będąca światowym liderem w sektorze kompleksowego wyposażenia łazienek oferuje produkty cechujące się ciekawym designem. Można śmiało powiedzieć, że od lat kształtuje trendy w aranżacji wnętrz łazienek i pokoi kąpielowych. Sukcesywnie rozszerza portfolio zgodnie z wymogami rynku i oczekiwaniami użytkowników, dlatego w ofercie dostępnych jest wiele rodzajów umywalek, dopasowanych do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Każdy ma szanse stworzenia łazienki marzeń, gdyż w ofercie bez problemu można znaleźć ceramikę łazienkową o klasycznych oraz nowoczesnych fasonach. Wiele kolekcji ceramiki zawiera różne kształty z których można tworzyć perfekcyjne kombinacje aranżacji łazienkowych.

Rodzaje umywalek Roca:

  • nablatowa bez otworu na baterię;
  • nablatowa wyposażona w otwór na baterię stojącą;
  • wpuszczana  w blat;
  • podblatowa;
  • meblowa;
  • wisząca;
  • umywalka narożna lewostronna bądź prawostronna.

Każda umywalka zawiera zestaw montażowy. Zatem samodzielne wykonanie montażu jest dziecinnie proste. Większość umywalek ma również możliwość wykonania dodatkowych otworów, przez autoryzowany serwis Roca.

3. Dostępność od ręki w wielu sklepach

Umywalki Roca od lat cieszą się ogromną popularnością i są często spotykane są w polskich domach, co można uznać za ogromny plus, gdyż można powiedzieć że zostały przetestowane przez miliony użytkowników pod kontem funkcjonalności. Bardzo dużym atutem umywalek Roca jest ich dostępność. Większość modeli bez problemu jest dostępna od ręki w wielu sklepach, w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Umywalki Roca są godne polecenia. Ich ponadczasowy design, funkcjonalność zachwyca i zachwycać będzie nie jedno pokolenie. Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mają zbyt wiele czasu na sprzątanie. Jeżeli jesteś osobą, która dba o każdy szczegół w swoim domu i szukasz komfortu, to umywalka Roca jest stworzona dla Ciebie.