Veranda – koktajl letnich kolorów

Nowa kolekcja Huty Szkła Kryształowego Julia to lekkość formy, proste, nowoczesne szlify i kolory subtelne niczym smak orzeźwiającej, owocowej lemoniady.

Delikatny róż, pastelowy błękit i słomkowa żółć

Te modne odcienie znajdziemy w nowej kolekcji kryształowych naczyń Veranda.  Kieliszki do wina, kieliszki do szampana oraz szklanki do long drinków i whisky to propozycja o eleganckim, typowym dla kryształowych naczyń charakterze.

Kolekcja Veranda – inspiracje

Inspiracją do stworzenia Verandy były towarzyskie spotkania odbywające się latem i wiosną na świeżym powietrzu, popołudniowe i wieczorne spotkania z przyjaciółmi w ogrodzie, na tarasie czy w domu, okolicznościowe przyjęcia, romantyczne tete-a-tete, stylowe wesela – jednym słowem okazje które wcześniej kojarzyły się głównie ze szkłem w tradycyjnym, bezbarwnym i gładkim wydaniu.

Veranda to zaproszenie do zabawy trendami, do serwowania nawet soku czy domowej lemoniady w stylowej oprawie, do czerpania przyjemności z obcowania z pięknymi przedmiotami. To kolekcja dla tych którzy lubią zaskakiwać swoich gości wyjątkowymi nakryciami stołu, modnymi detalami, dla panów i pań domu, którzy cenią klasę, a jednocześnie mają fantazję, poczucie humoru i dystans do obowiązujących reguł.


Veranda to nie tylko odrobina kolorowej przyjemności dodana do naszego życia na co dzień i od święta, ale także bardzo współczesny miks wzorów – w każdym z rodzajów naczyń dostępne są bowiem ich trzy rodzaje: ze szlifem paskowym, krzyżykowy oraz gładkie. Kieliszki i szklanki sprzedawane są w kompletach po 3 sztuki – każda z innym wzorem. Możemy więc nie tylko pomieszać śmiało na stole wzory, ale i kolory. Pomysłów na własny zestaw Verandy może być bardzo dużo – tak jak na ulubione drinki lub chłodzące napoje.


Słodka, cukierkowa kolorystyka Verandy świetnie komponuje się z białą zastawą i obrusami, kocha towarzystwo kwiatów, słodyczy, owoców. Nie konkuruje z kolorami napojów, a wręcz je uwypukla lub dyskretnie stapia z tymi bardziej wyrazistymi. Ci którzy śmielej czują się w dziedzinie aranżacji mogą połączyć je z naczyniami w tonacji różu, błękitu lub złota. Kolekcja pojawi się w sprzedaży w sklepie internetowym oraz w sklepach firmowych Huty Szkła Kryształowego Julia 30 lipca. Zapraszamy na Verandę!