Walentynki – plan DIY dla kreatywnych

Walentynki to kontrowersyjne święto, które ma za równo dużo zwolenników jak i przeciwników. Część polskiego społeczeństwa krytykuje je za to, że po pierwsze są obce polskiej kulturze, a po drugie są przejawem amerykanizacji.

Walentynki są też krytykowane za komercyjne i konsumpcjonistyczne zamieszanie, które powodują. Niektórzy jednak dostrzegają w Walentynkach korzyści dla biznesu twierdząc, że służą przełamaniu stagnacji handlowej pomiędzy Bożym Narodzeniem a Wielkanocą.

Prawda jest taka, że nawet jeśli nie jesteście do tego święta przekonani, bo przecież cyt. “kochać powinno się cały rok”, my jednak uważamy, że dobrze jest je obchodzić. To może być przecież bardzo przyjemne 🙂 Dlatego pokażemy jak metodą DIY możemy przygotować Walentynkowe niespodzianki i jednocześnie podgrzać atmosferę no i… nie  zrujnować się przy tym finansowo.

1. Mały gest – miłosna laurka specjalnie na Walentynki

Laurka może mieć oczywiście formę tradycyjną, ale możemy zaskoczyć osobę, którą obdarowujemy jej oryginalnością. Wydawać by się mogło, że jest to zbędny gadżet ale pamiętajcie jak emocje opadną, minie dzień 14 lutego a takie wyznanie miłości może zostać z nami na wiele lat w formie pamiątki.

2. Pyszne jedzenie z akcentem walentynkowym

3. Gry z podtekstem erotycznym dla większej pikanterii i dobrej zabawy w Walentynki

4. Nastrojowy i romantyczny klimat na Walentynki

Po więcej inspiracji zapraszamy na nasz profil na Pinterest.

Odwieź nas też na: