Wielka wrześniowa wyprzedaż w OUTLECIE mebli ogrodowych w Wysogotowie

Sezon jesienny 2020 w OUTLECIE mebli ogrodowych w Wysogotowie na ulicy Skórzewskiej 37 rozpocznie się wielką wyprzedażą! Będzie tam można „upolować” ekskluzywne meble ogrodowe w bardzo atrakcyjnych cenach!!! W sprzedaży same niemieckie marki jak: OUTLIV,  Lafuma, Kettler, Stern, Zebra, MWH, Hartman, Sieger, Glatz i wiele innych. W tym miejscu z powodzeniem umeblujemy taras, który stanie się ogrodową strefą relaksu.

Najbogatrza oferta mebli ogrodowych na rynku

W OUTLECIE mebli ogrodowych w Wysogotowie pod Poznaniem dostępne są meble z polirattanu, aluminium czy stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, a także z odpowiednio zaimpregnowanego drewna. Wielbiciele weekendowych spotkań przy grillu znajdą dla siebie zestawy stołowe.


Do nowoczesnych domów, klienci wybiorą meble wykonane z lekkiego aluminium lub stali nierdzewnej. Są one bardzo praktyczne. Poza przetarciem z kurzu nie wymagają żadnych zabiegów.

Co ciekawe, w ofercie OUTLET’u jest wiele mebli ogrodowych łączących możliwość wypoczynku na wygodnej sofie, przy której stoi wysoki stół. Dzięki temu nawet przy mniejszym tarasie możemy stworzyć wygodną przestrzeń do spożywania posiłków oraz relaksu.

Wygoda i nowoczesny design

Osoby, które uwielbiają wygrzewać się na słońcu, w OUTLECIE mebli ogrodowych znajdą wygodne leżaki. Upolują też wyspę ogrodową o szerokim, miękkim siedzisku wzbogaconym poduszkami. To rozwiązanie zapewni komfort zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej.


Bardzo atrakcyjnym i stylowym rozwiązaniem dostępnym w OUTLECIE w Wysogotowie jest wiszący fotel ogrodowy. Jest to designerskie rozwiązanie. Fotele podwieszane na haku lub specjalnym stelażu zajęły w ogrodach miejsce klasycznych huśtawek ogrodowych. Mają one formę KOKONU o bujanej konstrukcji. Zawsze są wypełnione miękką poduszką.

Ogrodowe dodatki

Po tym jak zdecydowaliśmy się na meble, warto pomyśleć o parasolu. Nowoczesne parasole w OUTLECIE mebli ogrodowych w Wysogotowie należą do najbardziej designerskich na rynku. Mają duże czasze, występują w modnych kolorach, osadzone na solidnych, aluminiowych stelażach, zachowują pion i stabilność. Parasole dostępne są w kilku wersjach, w zależności od potrzeb klienta, różnią się wielkością, kształtem czaszy, regulacją, kolorem oraz budową.

W ofercie posezonowej, wielkiej wyprzedaży mebli ogrodowych będą takie “hitowe” artykuły jak parawan-roleta boczna za jedyne 200 zł oraz palenisko wolnostojące idealne na chłodne jesienne wieczory!

Dni największej wyprzedaży w OUTLECIE mebli ogrodowych odbęda się:

18 września od godz. 12:00 do 18:00

oraz

19 września od godz 10.00 do 15.00

 

OUTLET – EKSPERT MEBLI OGRODOWYCH

Wysogotowo, ul. Skórzewska 37

tel. 78 79 73 023

https://www.facebook.com/outletmebliogrodowych