Wielozadaniowe drzwi z ekranem TV

Wszędzie tam, gdzie mamy do dyspozycji niewiele miejsca, sprawdzają się rozwiązania wielozadaniowe. Należą do nich wyróżnione nagrodą Red Dot drzwi przesuwne z monitorem TV firmy Raumplus. Idealne do kompaktowej sypialni i do mniejszego biura.

 

W jaki sposób najlepiej poradzić sobie z problemem przechowywania ubrań i całej garderoby w niewielkim mieszkaniu? Rozwiązaniem jest jedna duża szafa ustawiona w sypialni. Taka od podłogi po sufit. Odpowiednio zaaranżowana wewnątrz, pozwoli wszystko wygodnie posegregować. Pomieści nawet ważne dokumenty i różnego rodzaju szpargały. Problemem jest jednak to, że wraz z łóżkiem może zająć większość pomieszczenia. Co jeśli chcemy, by sypialnia była przy tym wygodnym miejscem do wieczornego relaksu i zależy nam na umieszczeniu w niej telewizora?

Można oczywiście pomyśleć o podwieszeniu go pod sufitem. Będzie on jednak wówczas dodatkowym i przytłaczającym elementem aranżacji pomieszczenia. Zmniejszy optycznie sypialnię, niepotrzebnie ją zagraci.

 

I tu z pomocą przychodzą rozwiązania, które oszczędzają miejsce i łączą dwie funkcje naraz. Doskonałym przykładem jest szafa Raumplus z drzwiami przesuwnymi, w których zamontowany jest ekran telewizyjny. To produkt zaprojektowany z myślą o współczesnym stylu życia, który często dzisiaj wiąże się z mniejszą przestrzenią własną. Płaski monitor LCD o przekątnej 55 cali zamontujemy w frontach ze szkła lub płyty. W połączeniu z czarnym szkłem będzie on niemal niewidoczny, dopóki nie zostanie uruchomiony pilotem. Wysoką jakość dźwięku stereo zapewniają głośniki. Ekran umożliwia również podłączenie komputera, tworząc w ten sposób centrum multimedialne w domu, ale nie tylko… Również w niewielkich biurach czy salach konferencyjnych szafa z ekranem, na którym można wyświetlić prezentację, będzie świetnym pomysłem. Tym bardziej, że regał może zostać skonfigurowany na potrzeby przechowywania dokumentów.

Sliding TV Door dostępne jest dla kilku systemów drzwi przesuwnych Raumplus. Jedynym wymogiem jest wysokość skrzydła w przedziale od 135 do 275 cm oraz szerokość w granicach 90 – 150 cm. Te wymiary umożliwiają zamontowanie ekranu, głośników i okablowania.

Więcej na: https://www.instagram.com/raumplus_polska_official/