Wiosna, czas zmian z Inspirium

Wiosna, czas porządków, wprowadzania lekkości, świeżości i koloru w każdej dziedzinie życia. Najczęściej zaczynamy od siebie fundując sobie odchudzający wiosenny detoks, kompleksowe odświeżenie wizerunku, porządków w szafie i w najbliższym otoczeniu. Inspirum – producent wysokiej jakości designerskich sof, pomoże zatroszczyć się o nie na nowo.

Samochód, biurko w pracy, a w końcu mieszkanie – „odgruzowane”, uporządkowane, czyste. W blasku wiosennego słońca nie da się inaczej. Jego promienie obnażają wszystkie zaniechania ostatnich miesięcy i wpływ zimy: kurz, bałagan, poszarzałe ściany i meble. Szczególnie sofy proszą się o odświeżenie. W końcu to na nich spędzaliśmy długie wieczory oglądając kolejne sezony ulubionych seriali. Jedząc, pijąc, zasypiając pod kocem. W pewnych przypadkach wystarczy porządne czyszczenie, w innych prosi się wymiana tapicerki (po kolejnej już takiej zimie).


Inspirum zachęca jednak do bardziej radykalnych rozwiązań – wymiany sofy na nową. Argumenty? W swojej ofercie firma ma najwyższej jakości sofy, które zaspokoją potrzebę komfortu na równi z potrzebami natury estetycznej. Nowatorskie rozwiązanie SoftLayers stosowane w sofach Inspirum zapewnia nadzwyczajną wygodę siedziska i poduszek dzięki zastosowaniu w nim wyjątkowo miękkiej pianki poliuretanowej pokrytej grubą warstwą naturalnego pierza. Tyle w temacie wygody.


A estetyka?

Sofy Inspirum mają nowoczesne formy, zaprojektowane są z dbałością o detale. Do tego ich obicia mają szeroką gamę kolorystyczną. Szarości, po wielu sezonach królowania na salonach, odchodzą powoli do lamusa. Czas na kolor! Wiosna to idealny moment, żeby wprowadzić go do swoich wnętrz. Żółty, zielony, czerwony, szafirowy, oliwkowy – spośród takich barwa można wybrać sofę.

Gdy stanie w salonie, da piorunujący efekt. Wymiana jednego mebla na kolorowy, energetyczny sprawi, że pokój będzie wyglądał jak nowy. Inne meble mogą zostać, ewentualnie można pomyśleć o małych roszadach w ich ustawieniu. Przepis na wiosenną zmianę z Inspirum jest naprawdę prosty: porządki, wymiana kilku detali dekoracyjnych w pokoju, ewentualnie małe przemeblowanie.

I na koniec wkracza ona – królowa salonu w soczystych, ożywczych barwach. Teraz tylko regularna dostawa kwiatów do wazonu i można cieszyć się każdym wiosennym powiewem.