Współpraca

Zobacz jak wspólnie możemy zrobić więcej!

Decodom to blog pełen inspiracji wnętrzarskich. Prezentujemy tematykę w prosty i łatwo przyswajalny dla odbiorcy sposób. Docieramy miesięcznie do ponad 100.000 odbiorców a każdy artykuł średnio przeglądany jest około 5 tysięcy razy.

Autorskie artykuły
Proponujemy artykuły powiązane z szeroko rozumianą tematyką naszego bloga, przygotowywane przez nasz zespół redaktorów. Artykuły autorskie to doskonała forma nie tylko reklamy dla firm branży wnętrzarskiej ale również propozycja dla agencji SEO.

Cena od: 199 zł

Zobacz przykład

Artykuły sprzedażowe
Artykuł, który prowadzi do sprzedaży to najczęściej wybierana wśród naszych klientów forma reklamy. Dyskretnie prezentuje produkt i pozwala odbiorcy na natychmiastowy zakup Twoich produktów lub usług. Artykuły sprzedażowe to również propozycja dla firm posiadających w swojej ofercie program partnerski lub działających w sieciach afiliacyjnych.

Cena od: 49 zł

Zobacz przykład

 


Recenzje produktów, serwisów i usług
Oferujemy autorskie recenzje Twoich usług czy produktów oczywiście zachowując pełen obiektywizm.

Cena od: 99 zł

Zobacz przykład

Konkursy
Jeżeli zależy Ci na zaangażowaniu odbiorców oraz stworzeniu dobrego wizerunku marki i chcesz zorganizować konkurs służymy pomocą.

Cena: do uzgodnienia


Reklama display

Proponujemy reklamę banerową w obrębie naszego bloga w standardowych formatach oraz indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb na przykład całkowita reklama w nagłówku naszej strony.


Magazyn drukowany
Już w marcu 2017 roku zadebiutuje nasz magazyn drukowany Decodom kolportowany bezpłatnie w miejscach, w których ludzie zatrzymują się na dłużej czyli salony kosmetyczne, pociągi dalekobieżne, lotniska itd. Magazyn w formacie 210×210 z twardą okładką wydrukowany na matowym papierze kredowym zawierać będzie propozycje naszych partnerów, podane w łatwy i przyjemny sposób.

Cennik magazynu drukowanego DECODOM

Cała strona: Promocja 499 zł – cena regularna 999 zł
½ strony: Promocja: 299 zł – cena regularna 599 zł

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

+48 600 147 077 | wspolpraca@decodom.pl