Wybieramy osprzęt elektryczny do nowoczesnego wnętrza

Minimalizm, proste formy i brak wyszukanych elementów dekoracyjnych to główne cechy nowoczesnego stylu. W taką charakterystykę doskonale wpisują się dotykowe włączniki światła marki Livolo. Nawiązują do nowoczesnych wnętrz zarówno swoim designem, jak i  funkcjonalnością.

Włączniki Livolo są kwintesencją tego, czego możemy oczekiwać po nowoczesnym osprzęcie. Niezwykle eleganckie, a zarazem powściągliwe w formie. Zupełnie płaskie i wykonane z wysokiej jakości materiału doskonale wpisują się w potrzeby użytkowników. Zachwycają nie tylko swoją formą, ale i funkcjonalnością. Do włączenia oświetlenia za pomocą włączników Livolo wystarczy delikatne dotknięcie panelu sterowania opuszkiem palca.

Elegancki design

Pierwszą cechą, która zwraca uwagę użytkowników, jest wygląd włączników. Ich obudowę stanowi przylegający płasko do ściany panel sterowania. Wysokiej jakości materiał to niewątpliwy atut osprzętu. Panel został wykonany z hartowanego szkła, które zapewnia jego trwałość i nienaganny wygląd nawet po wielu latach użytkowania. Dzięki niemu włączniki są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania.

Pośrodku panelu znajduje się małe, podświetlane kółko. To za jego pomocą sterujemy oświetleniem. Co istotne, w zależności od tego, czy oświetlenie zostało włączone, czy wyłączone, kółko będzie się świeciło na inny kolor. Po włączeniu światła zapali się na kolor niebieski, a po wyłączeniu na kolor czerwony.

Co jeszcze pozostaje istotne w kwestii wyglądu dotykowych włączników? Zdecydowanie ich płaska, błyszcząca powierzchnia, która doskonale współgra z nowoczesnym wnętrzem. Ważny jest również dobór kolorów. W sklepie internetowym Gajwer znajdziemy włączniki w klasycznych barwach: bieli, czerni, szarości oraz w kolorze złotym.

Bezpieczeństwo

Dobierając osprzęt, nie można pominąć kwestii jego bezpiecznego użytkowania. W tym przypadku również mamy do czynienia z wieloma zaletami włączników Livolo. Warto zwrócić uwagę na szczelną obudowę osprzętu, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników przy przypadkowym zachlapaniu panelu sterowania wodą.

Kolejna zaleta to podświetlany panel. Dzięki niemu z łatwością dotrzemy do włącznika nawet po zapadnięciu zmroku. Poruszając się po zmierzchu, zlokalizujemy włącznik światła w zupełnej ciemności i unikniemy niebezpiecznych wypadków.

Wygoda i funkcjonalność

Czy włączniki Livolo gwarantują użytkownikom również wygodę? Ci, którzy mieli już okazję z nich korzystać, z pewnością potwierdzą, że tak. Zaletą jest między innymi możliwość zastosowania osprzętu, który może być użytkowany w połączeniu z pilotem. Chodzi tu o włączniki oznaczone symbolem „R”.

Zdalne sterowanie za pomocą pilota to wygoda, o jakiej marzy niejeden inwestor. Wystarczy wyobrazić sobie możliwość włączenia lub wyłączenia światła w takich sytuacjach jak wieczorny odpoczynek przed zapadnięciem w sen albo relaks w gronie znajomych czy wspólne oglądanie filmów, a wszystko z poziomu łóżka i kanapy.

Warto pamiętać, że oprócz włączników światła producent osprzętu Livolo dostarcza też szereg innych, spójnych pod względem designu produktów. Można wśród nich wymienić gniazda elektryczne, włączniki przeznaczone do sterowania roletami oraz żaluzjami, przyłącza multimedialne, ściemniacze światła. Wszystkie wymienione elementy mogą być montowane w wielokrotnej ramce w dowolnych konfiguracjach, co poszerza możliwości aranżacyjne we wnętrzu. Dzięki temu osprzęt Livolo może zagwarantować nie tylko efektowny wygląd, ale również komfort na miarę nowoczesnego wnętrza.