Z miłości do metalu, drewna i loftów – realizacje MTM design & welding

Meble w stylu industrialnym są bardzo dobrym rozwiązaniem do wielu rodzajów wnętrz. Są coraz częściej doceniane, nie tylko przez miłośników loftowych przestrzeni.

Łącząc w sobie naturalne materiały, drewno oraz metal komponują się zarówno z betonem, cegłą, ciężkimi tkaninami i naturalną kolorystyką. Dlatego zyskują wielu zwolenników.

MTM design&welding

Marka MTM powstała z miłości do metalu, drewna i loftów. W swojej ofercie łączy styl industrialny z innymi nurtami, a jej Właściciele cenią sobie design zrodzony prosto z natury.

Zachowują i pielęgnują charakterystyczne cechy surowców, z których powstają niezastąpione meble.

Firma także zajmuje się spawalnictwem na różne sposoby, dzięki temu gama propozycji jakie oferuje MTM jest niezwykle szeroka.

Tworzy wizualizacje z wykorzystaniem własnych projektów mebli, wykonuje aranżacje wnętrz oparte na estetyce, inżynierii i fascynacji materiałami, łączy wykonawstwo mebli z unikatowymi projektami przestrzeni prywatnych i publicznych.

Każda przestrzeń to dla MTM design&welding wyzwanie i płaszczyzna do dialogu z Klientem.

Siedziba marki MTMdesign&welding mieści się w Lublińcu w województwie śląskim. Nie jest to jedynie sklep z poprzemysłowymi meblami, ale jest to również gwarancja wysokiej jakości rzemieślnictwa i produkcji.

Klienci zainteresowani stylem industrialnym mogą z Marką  MTMdesign&welding realizować swoje pomysły i projekty od A do Z.

Więcej na www.decodom.pl