ZAPROJEKTUJ WŁASNY DYWAN ZE SKÓRY – marka Gawor Collection

Gawor Collection – ekskluzywne skórzane dodatki dla domu

Planujesz odświeżyć wnętrze swojego mieszkania? Nie wiesz od czego zacząć i nie chcesz wydać mnóstwa pieniędzy? Postaw na dodatki – naturalne i do tego spersonalizowane dywany, poduszki, zasłony i aplikacje na ścianę całkowicie odmienią Twój dom! Może zdecydujesz się na dywan ze skóry??? Zapoznaj się z naszą propozycją!

Fototapety, karpety, firany to wszystko już było. Architekci wnętrz stawiają na powrót do natury ale w nowoczesnym wydaniu. Na panelach lub deskach proponują dywany z naturalnych materiałów, nie przykrywające całej podłogi, ale podkreślające charakter wnętrza. Na ścianach zamiast tradycyjnych obrazów trendem są prace hand made od projektantów. Niekoniecznie bardzo drogie, ale zawsze niepowtarzalne i oryginalne. Stawiamy na geometryczne wzory, które nadadzą wnętrzu nowoczesny wygląd.

– Gdy właściciele marki Gawor Collection zauważyli duże zainteresowanie klientów dywanami z naturalnej skóry, które wprowadzili na Polski rynek, dodatkowo postanowili rozszerzyć ofertę o poduszki, zasłony oraz aplikacje na ścianę.

Piotr Gawor, właściciel marki Gawor Collection  zapewnia, że jego klienci mogą zaprojektować swój własny wzór, co czyni produkty jeszcze bardziej spersonalizowanymi i wyjątkowymi. Zamawiający wybierają dywany ze swoimi podobiznami, napisami, logotypami i mają gwarancję, że nikt inny nie będzie miał takiego samego wzoru.

Moda na naturę w domu jest aktualna od kilku sezonów. Chcąc odmienić wnętrze swojego mieszkania warto postawić na jeden, ale jakościowy i wyróżniający się element, który jest jednocześnie ponadczasowy i posłuży nam przez lata, a takie są właśnie dekoracje ze skóry. Można skorzystać z gotowych wzorów albo w łatwy sposób zrobić własny projekt. Możemy być wtedy pewni, że każdy z odwiedzających nas gości zwróci uwagę na dywan ze skóry z unikalnym wykończeniem.

Czekamy na Wasze opinie przesyłajcie je w komentarzach lub dzielcie się nimi na naszym profilu Facebook

Zapraszamy do dyskusji.