Zdrowa oszczędność dzięki baterii Franke Vital

Wszyscy szukamy oszczędności na jednorazowych i stałych wydatkach. Dlatego warto przyjrzeć się rzeczom kupowanym nawykowo. Wszystkim drobnym płatnościom dającym razem sporą sumę. Innym sposobem jest wybieranie przedmiotów, które zostaną z nami na lata.

 

Przefiltrowana woda z kranu to same oszczędności

Świadome kupowanie to sięganie po przedmioty funkcjonalne, trwałe i pochodzące od renomowanych producentów. Ale to nie wszystko! Inteligentnie zaprojektowane urządzenia pozwalają nam zmienić codzienne nawyki. Sprawić, że będziemy żyć zdrowiej, wygodniej i dodatkowo oszczędzać na wydatkach. Należy do nich bateria filtrująca na kapsułki Franke Vital, zapewniająca stały dostęp do doskonałej jakości wody, zdecydowanie tańszej od butelkowanej. Oszczędzanie jako zdrowy i dobry nawyk wspiera sam producent. Przez cały 2022 rok obowiązuje bowiem kusząca promocja. Przy zakupie baterii Vital warto zachować paragon lub fakturę i wypełnić formularz znajdujący się na stronie franke.pl. W zamian otrzymamy na swoje konto zwrot w wysokości 300 zł. To suma, którą musielibyśmy wydać kupując 120 plastikowych butelek z wodą! https://vitalpromocja.pl

 

Dlaczego warto mieć baterię filtrującą?

Niewątpliwie woda z wodociągów jest coraz lepszej jakości. Zanim jednak dotrze do naszych kranów, musi pokonać wiele kilometrów rurami, które mogą ulegać awariom. Rozszczelnienie skutkuje zanieczyszczeniem przez różnego rodzaju drobnoustroje. Z kolei za pojawiającą się rdzę może odpowiadać skorodowana instalacja wodociągowa, chociażby w zamieszkiwanym przez nas budynku. Bateria filtrująca poradzi sobie z każdym z tych problemów. A z wody o doskonałej jakości będziemy mogli korzystać o każdej porze dnia lub nocy, co pozwoli kształtować nawyk częstego jej picia. Możemy jej również używać do gotowania, co korzystnie wpłynie na smak potraw. Vital pozwala także w znaczącym stopniu zredukować zużycie plastiku (jeden filtr kapsułkowy to około 333 butelek 1,5 l PET mniej na wysypisku) oraz zmniejszyć ślad węglowy związany z transportem wody. https://www.youtube.com/watch?v=SmDDdblv-z0

Dlaczego bateria Vital jest wyjątkowa?

Franke Vital to jedyna bateria kuchenna, w której proces filtrowania odbywa się w małej kapsułce umieszczonej w dodatkowej wylewce. Oznacza to, że w szafce zlewozmywakowej nie trzeba montować żadnych specjalnych urządzeń. Oszczędzamy w ten sposób miejsce, którego w kuchni nigdy za mało. Bateria dostępna jest w trzech wersjach: z ruchomą lub stałą wylewką oraz jako sama wylewka filtrująca, którą można zamontować obok istniejącej już baterii. Do wyboru mamy również dwa warianty wykończenia. Vital jest estetycznym, ponadczasowym uzupełnieniem aranżacji kuchni. Jej projekt doceniło jury jednego z najważniejszych konkursów na świecie, przyznając nagrodę RED DOT.

Mały krok do dużych zmian

Czasem wystarczy zmienić kilka drobnych nawyków, by odczuć duże zmiany. Nie tylko w codziennych wydatkach. Do tego celu zaprojektowana jest bateria kuchenna Vital szwajcarskiej firmy Franke. Rezygnując z zakupu wody butelkowanej na rzecz baterii wyposażonej w kapsułkę filtrującą, po dwóch latach notujemy już tylko realne oszczędności, bo zakup się zwraca. Tym bardziej, że sprzyja temu promocja cashback.

Więcej na: https://www.franke.com/pl/pl/hs/polecane/vital.html