Krzesła Montmatre z tworzywa sztucznego od OUTLIV. – nowoczesny design w Twoim ogrodzie

Jeszcze kilka lat temu trudno było sobie wyobrazić inne krzesła niż te wykonane z wysokiej jakości drewna. Jednak dzisiejsze wzornictwo mebli XXI wieku charakteryzuje się awangardowymi i niecodziennymi rozwiązaniami.


Faktury, kształty i formy współczesnych elementów wyposażenia wnętrz dają nieograniczone możliwości aranżacji designerskich i zarazem funkcjonalnych przestrzeni użytkowych. Meblami zasługującymi na szczególną uwagę są krzesła z tworzywa sztucznego Montmatre, które dostępne są w najmodniejszej obecnie kolorystyce. Bez trudu znajdą swoje miejsce zarówno w nowocześnie zagospodarowanych tarasach jak i w nowoczesnych wnętrzach czy pomieszczeniach urządzonych z zachowaniem zasad klasycznych.

Jakie cechy mają krzesła Montmatre od OUTLIV.?

Przede wszystkim są wygodne, dobrze wyprofilowane, o stabilnej konstrukcji i dużej wytrzymałości. Charakteryzują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne – zarysowania, pęknięcia, a także na warunki atmosferyczne, w tym również promieniowanie UV. Ich trwałość porównuje się z aluminium. Są łatwe do utrzymania w czystości, można myć je nawet silnymi detergentami. Nie bez znaczenia jest również ich nowoczesny wygląd. Model nowoczesnych krzeseł z tworzywa Montmatre spełnia wszystkie te wymienione funkcje i wyróżnia się estetycznym i eleganckim designem. Jego dopełnieniem są eleganckie, tłoczone nogi z drewna eukaliptusowego. Choć niektórym plastik może nadal kojarzyć się z kiczem, niewątpliwie krzesła Montmatre od OUTLIV. nimi nie są. Cechuje je niebanalne wzornictwo, wysoka jakość, trwały i wytrzymały materiał. Śmiało można wykorzystać je w ogrodzie i na tarasie, ale także w gustownych, loftowych wnętrzach.


Krzesła z tworzywa sztucznego – potocznie z plastiku to jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich ostatnich kilku sezonów. Swoją popularność zawdzięczają połączeniu niezwykłej funkcjonalności i oryginalnej estetyki. Dostępne w wielu modelach pasują do różnej stylistyki i świetnie pasują właściwie do każdego mieszkania i ogrodu. Oprócz tego są bardzo lekkie, dzięki czemu z powodzeniem można je przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego.

Co wyróżnia krzesła OUTLIV. serii Montmatre ?

Najlepsze właściwości materiału i wygodna konstrukcja. Właśnie dlatego są one bardzo atrakcyjne w tworzeniu miejsc siedzących na zewnątrz! Hasło przewodnie marki LOVE.LIVING.OUTDOOR absolutnie sprawdza się w przypadku designu i funkcjonalności fotela ogrodowego z tej serii.

Zachęcamy do łączenia nowoczesnych krzeseł plastikowych OUTLIV. ze stołami tej samej marki. W ten sposób zestawimy idealny, stylowy komplet. Ciesz się relaksującymi godzinami w ogrodzie lub na balkonie z fotelem ogrodowym firmy OUTLIV.!

Więcej modeli mebli ogrodowych znajdziesz na: www.outliv.pl