Architektura wnętrz by Sylwia Woch – SOW Archi Design

To eleganckie mieszkanie przygotowane jest pod wynajem i ma powierzchnię 37 m2.. Mieści się w pięknej kamienicy przy ulicy Złotej w Warszawie. Zostało zaprojektowane przez Sylwię Woch z SOW Archi Design i urządzone tanim kosztem.

Elegancja i wygoda z sieciówki

Połączenie elegancji, wygody i dobrego smaku we wnętrzach można także osiągnąć dzięki wyposażeniu zakupionemu w IKEA lub Leroy Merlin. Architektka, Sylwia Woch udowadnia, że przedmioty zakupione w sieciówkach dają wiele możliwości na osiągnięcie pięknego, klasycznego stylu. Ciepłe barwy i naturalne materiały zastosowane w tym mieszkaniu dodają przytulności. Jednak jego cechą jest też harmonia i umiar. 

Poza tym, że prezentowane mieszkanie jest bardzo eleganckie – jest również nowoczesne. Jego wnętrze zostało okraszone modną, głęboką zielenią, klasyczną szarością i złotem.

W sypialni nie zabrakło wygodnej komody, dużego łóżka, klimatycznego oświetlenia i tkanin. Stylowym dopełnieniem umeblowania są obrazy lub elegancko oprawione lustra.

Modne złoto

W tak niedużym wnętrzu zaprojektowanym przez Sylwię Woch znalazło się miejsce na najmodniejsze dzisiaj trendy kolorystyczne. Wnętrze jest dopracowane, a architektka zastosowała w nim jeden z obecnych wnętrzarskich hitów jakim jest złoto. Materiał ten coraz częściej wykorzystywany jest w nowocześnie urządzonych mieszkaniach. W tym mieszkaniu złoto stanowi efektowny i unikalny akcent. W niewielkiej ilości dodaje elegancji i wykwintności.

 

SOW Archi Design

Pracownia Projektów i Aranżacji Wnętrz SOW Archi Design istnieje od 11 lat. Jego właścicielka, Sylwia Woch, to nie tylko architektka i kreatorka wnętrz. To przede wszystkim koneserka piękna. Tworzy niepowtarzalne i funkcjonalne wnętrza doskonale wpisując się w bieżące trendy oraz oczekiwania klientów. Projektuje meble. Dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i wyjątkowymi pomysłami projektując wnętrza dla klientów z Polski i z zagranicy. Realizacje pracowni Sylwii Woch dotyczą inwestycji obiektów prywatnych tzn. mieszkań, domów oraz obiektów użyteczności publicznej takich jak: hotele, apartamenty, biura, restauracje, spa etc… Jej projekty można śledzić na Profilu Studia na FB.