Betonowe dekoracje

betonowe dekoracje
Pracownia małych Betonów to miejsce, które powstało z miłości do betonów i nowoczesnych dekoracji. Dekoracje z betonu to prosty, surowy, minimalistyczny design. Przypadną do gustu miłośnikom minimalistycznych, surowych i prostych form.

Betonowe dekoracje to ciekawy element dekoracyjny, który sprawi, że wnętrza nabierają niepowtarzalnego klimatu. Wyróżnia je duża oryginalność, każdy przedmiot tworzę ręcznie z dbałością o każdy detal. Beton to ciekawy materiał, każdy przedmiot dzięki zmiennej barwie, porowatości jest inny i niepowtarzalny.Nie znajdziemy dwóch identycznych form. Pierwsze przedmioty wykonane w pracowni to dekoracje Bożonarodzeniowe.

Dekoracje z betonu możemy również pomalować farbą na dowolny kolor.

Betonowe świeczniki cieszące się największą popularnością można w sezonie wykorzystać do dekoracji balkonu, patio lub ogrodu.

W długie jesienne i zimowe wieczory światło świec doda nam ciepłego klimatu w domu.

W domu świeczki możemy zastąpić roślinami i cieszyć się z oryginalnego kwietnika.

Litery betonowe można wykorzystać do dekorowania wnętrz przestrzennymi napisami i stworzyć oryginalny akcent aranżacyjny.

Małe przedmioty dekoracyjne, które nadadzą niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu.

W tym roku w Pracowni małych Betonów po raz pierwszy powstały przedmioty z gipsu. Idealnie wkomponują się we wnętrza w stylu skandynawskim lub wszędzie tam gdzie biel jest pożądanym kolorem w dodatkach dekoracyjnych.

Ręka-nietypowa rzeźba w kształcie kobiecej dłoni. Na palcach można umieścić pierścionki lub bransoletki.

Gwiazdki można wykorzystać jako całoroczną dekorację. Idealnie komponują się z zielenią roślin.

betonowe dekoracje

Przedmioty dekoracyjne z betonu są niezwykle interesującym dodatkiem aranżacyjnym,przeznaczonym dla ludzi nowoczesnych,ceniących sobie niepowtarzalność i nieszablonowość. Idealnie wpisują się w aktualną modę na szarości i monochromatyczne wykończenia wnętrz.

Po więcej informacji i inspiracji odsyłamy Was do pracowni małych betonów na facebooku oraz profil na Instagramie