Piękne zapachy do łazienki, które stworzą wyjątkowy nastrój

Łazienka to coś więcej niż po prostu pomieszczenie, w którym rano i wieczorem dbasz o swoją higienę i urodę. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że jest ona domową oazą spokoju, relaksu i odprężenia, a wykonywane w niej zabiegi pielęgnacyjne są przyjemnością nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. Aby jednak tak właśnie się stało, trzeba zadbać o stworzenie wyjątkowej, kojącej zmysły atmosfery, której źródłem będzie ładny zapach. Do łazienki polecane są zarówno świeże, jak i słodkie nuty zapachowe. A nie ma lepszego sposobu na ich wprowadzenie do tego wnętrza niż zapalenie klimatycznej świecy. Jakie dokładnie aromaty warto wybrać? Jaka świeczka zapachowa do łazienki sprawdzi się najlepiej? Tego dowiesz się z naszego artykułu!

Jaki zapach do łazienki wybrać?

Istnieją różne zapachy, które doskonale odnajdą się właśnie w łazience. Wśród nich będą wonie kwiatowe, jak i cytrusowe czy morskie. A także… kompozycje łączące wybrane zapachy spośród wyżej wymienionych. Nie wiesz, jaka świeca zapachowa do łazienki będzie najlepszym wyborem? Na początek skorzystaj z krótkiej ściągawki. Oto piękne zapachy do łazienki, które warto wziąć pod uwagę:

  • cytrusowe – limonka, mandarynka, pomarańcza;
  • morskie – aldehydy, sól morska, drewno z wody;
  • kwiatowe – jaśmin, ylang-ylang, róża, lawenda;
  • owocowe – melon, jabłko, brzoskwinia.

Świece Aura i ich piękne zapachy. Do łazienki idealne!

Wszystkie wspomniane przez nas piękne zapachy do łazienki, a także o wiele więcej, znajdziesz w świecach marki Aura, które dostępne są w sklepie Bispol. Z jego oferty polecamy np. świecę zapachową trójkolorową w szkle Self Care Spa (https://www.sklep.bispol.pl/products/swieca-zapachowa-trojkolorowa-self-care-spa-snk80-363-aura-pl-10257), a także inne z tej serii, pachnącą solą morską, aldehydami, a także konwalią, lawendą, drewnem dryftowym i mchem dębowym. Idealną świeczką zapachową do łazienki będzie też ta z linii Grota Solna (https://www.sklep.bispol.pl/products/duza-swieca-grota-solna-w-szkle-z-wieczkiem-snd99-313-pl-9565), roztaczająca wonie soli morskiej, drewna z wody, aldehydów oraz mchu dębowego, konwalii i lawendy. Miłośnikom kwiatowo-owocowych połączeń na pewno przypadnie do gustu świeca zapachowa do łazienki Ogród Spa(https://www.sklep.bispol.pl/products/swieca-zapachowa-w-szkle-aurelia-ogrod-spa-sn90-254-pl-9615), kryjąca w sobie aromaty jaśminu, róży, melona, jabłka i brzoskwini, a także ściętej trawy, cyklamenu, kokosa i konwalii. Nie możemy nie wspomnieć też o świecy Ambient Citrus & Herbs(https://www.sklep.bispol.pl/products/ambient-citrus-herbs-sn81-095-277-pl-1835), pachnącej limonką, mandarynką, bazylią, bzem, irysem, bursztynem, drewnem, paczulą i wetiwerią.

Jak widzisz, nie trzeba wiele, by odprężający, ładny zapach zagościł w Twojej łazience i sprawił, by czas w niej spędzony kojarzył Ci się z przyjemnością odczuwaną wszystkimi zmysłami. Wystarczy tylko wybrać świeczkę zapachową do łazienki z oferty sklepu Bispol. Ciekawe, która z nich stanie się Twoją ulubioną. Jesteśmy pewni, że więcej niż jedna!