Budki telefoniczne powracają!

Pamiętam jak kilka miesięcy temu przeczytałem gdzieś artykuł, że telekomunikacja likwiduje ostatnie budki telefoniczne, argumentując ten fakt brakiem zapotrzebowania na ich usługi. Faktycznie w dobie telefonów i smartfonów mogłoby się wydawać, że budka telefoniczna jest reliktem przeszłości, a jednak wcale tak nie jest.

Ile razy musieliście odchodzić od biurka aby w spokoju porozmawiać z klientem, bez przekrzykiwania się? Zdarzyło się Wam tak choć raz? Z całą pewnością! Zdarza się tak zwłaszcza jeżeli pracujecie w przestrzeni Open Space.

Foto: budkitelefoniczne.pl

IMIN Booth to odpowiedź na rosnące na całym świecie zapotrzebowanie na komfortowe warunki do pracy.

Foto: budkitelefoniczne.pl

Budki telefoniczne nie tylko idealnie sprawdzą się w biurach, ale również mają szansę na spektakularny powrót w miejsca publiczne i mam tutaj na myśli, lotniska, dworce kolejowe czy choćby galerie handlowe.

Foto: budkitelefoniczne.pl

Kształt budki został tak zaprojektowany aby zapewnić odpowiednie rozpraszanie się dźwięku, a podwójne panele dźwiękoizolacyjne ograniczają przedostawanie się dźwięku na zewnątrz.

Foto: budkitelefoniczne.pl

Jak dla mnie pomysł genialny i na prawdę wierzę, że budki telefoniczne wrócą do łask, bo okazuje się że nadal są potrzebne. Choć nie znajdziemy już w nich aparatów na żetony czy monety, za to odnajdziemy w nich spokój i miejsce gdzie w ciszy porozmawiamy.

Więcej o budkach telefonicznych dowiecie się ze strony www.budkitelefoniczne.pl