Wielka wyprzedaż mebli ogrodowych w pierwsze urodziny marki OUTLIV. w Polsce

Dokładnie rok temu na polskim rynku pojawiła się marka OUTLIV. Sama nazwa „OUTLIV.” – love living outdoor – w dosłownym tłumaczeniu nie oznacza nic innego jak „kochamy żyć na zewnątrz”.

OUTLIV. – niemiecka jakość w najlepszej cenie

OUTLIV. to młoda niemiecka marka o szerokiej gamie mebli ogrodowych i współczesnym oraz klasycznym wzornictwie.

Jej twórcy, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży, udało się uzyskać meble, które wyróżnia bardzo ważna, dla wielu klientów zasadnicza cecha. Charakteryzuje je wysoka jakość i dobry stosunek ceny do trwałości.

Meble są stale unowocześniane i dostosowywane do potrzeb wymagającego klienta. Producent marki OUTLIV. widzi trendy jako pierwszy. Jednak, oferuje także ponadczasowe klasyki do adaptacji zewnętrznej przestrzeni domu – strefy relaksu i wygody w ogrodzie.

Pierwsze Urodziny OUTLIV. w Polsce

Sezon wiosenny 2020 w OUTLIV rozpocznie się wielką wyprzedażą! ChillOUTLIVdays to dwa dni, podczas których OUTLIV. obchodzi swoje pierwsze urodziny w Polsce. Dlatego 20 i 21 marca 2020 to prawdziwe święto! W Wysogotowie k. Poznania będzie można „upolować”  ekskluzywne meble ogrodowe w bardzo atrakcyjnej cenie!!! W sprzedaży, poza marką OUTLIV. dostępne jeszcze: Lafuma, Kettler, Stern, Zebra, MWH, Hartman, Sieger, Glatz i wiele innych.

ADRES: Wysogotowo, ulica Skórzewska 37!

Sklep internetowy: www.outliv.pl

Facebook: https://www.facebook.com/Outlivpl-309430179770037/

e-mail: info@outliv.pl

Telefon: 61 648 89 90